Styl je víc než trend, hlásá nová kolekce Lindex jaro/léto 2018

Jednoduchost, čisté linie, inspirace u námořníků a flirt s francouzským velmi ženským stylem – to je ve zkratce kolekce Lindex pro novou sezónu jaro/léto 2018. Je postavená na klasických módních kouscích, které jsou moderním mixem nových materiálů, střihů a barev. „Styl dostává přednost před trendy a stává se mnohem důležitějším,“ říká Pia Ekholm, manažerka oddělení dámského oblečení v Lindex. „Nová sezóna je celá o tom vyjádřit ženskost svým vlastním způsobem a představit vlastní styl pomocí nositelných kousků, které budou stále v kurzu,“ dodává.

Svěží jaro u Lindexu

Základem kolekce je důraz na ženský vzhled, který podtrhují také použité barvy. Vévodí bílá doplňovaná o černou a šedou, které doprovázejí výraznější tóny v čele s hitem sezóny červenou. Dále zde vidíme spoustu kousků v tmavě modré či béžové, jarní svěžest pak barevné paletě dodávají pastelové tóny žluté a světle modré.

Proužky a denim

Přestože se kolekce soustředí spíše na nadčasový styl, některé trendy nové sezóny zde přeci jen sledovat můžeme. Za zmínku stojí například časté použití denimu, který se řadí mezi největší současné hity. Stejně tak je tomu u proužků, nejoblíbenějším současném vzoru. I ten splňuje požadavek nadčasovosti a v kombinaci s odhalenými rameny na topu nebo širokými kalhotami pak působí velmi moderně. Klíčovým doplňkem nové sezóny se stávají výrazné náušnice a také barevné kabelky přes rameno.

Foto: Lindex 

1 komentář

  1. […] které tvoří základ pro kabáty, široké kalhoty a tuniky. Výrazným prvkem celé kolekce pro jaro a léto 2018 jsou volánky. Ty dodávají jednotlivým kouskům, doplňkům i celým outfitům lehkost a […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *