Strašidelné koupelnové dobrodružství: Lush představuje kolekci Halloween 2018

Jak dodat halloweenskému večeru ještě více šťávy? Se strašidelnou kosmetikou! Užijete si ji i tehdy, když halloweenský večírek neplánujete a uděláte si jej třeba o samotě doma. Je libo děsivou koupel nebo hrůznou sprchu? Zkuste ji s halloweenskou kolekcí Lush! Přinášíme výběr těch nejstrašidelnějších produktů.

Nahatý & svítivý

Bezobalovým produktům fandíme, a tak není divu, že v našem výběru nechybí nahatý sprchový gel Ectoplasm. Probudí vás k životu kdykoliv se budete cítit trochu jako tělo bez duše. Postará se o to mandlový olej, oživující litsea cubeba a také šťáva z tangerinek a grapefruitu. Tak zhasnout a do sprchy!

Ectoplasm – nahatý sprchový gel Lush, 375 Kč

Koupelová bomba Eyebomb

Pokud budete mít pocit, že na vás při pohledu na novou kolekci Lush někdo pokukuje, možná to bude Eyebomb. Tato koupelová bomba se ve vaně stane vaším milým společníkem a potěší vás svým složením z levandule, růže a pomeranče.

Eyeball – koupelová bomba Lush, 179 Kč

Svítící přátelský duch

Ne všichni duchové jsou strašidelní. Tento je voňavý, roztomilý a navíc se postará o čistotu rukou i těla. A navíc má ještě další výhodu – v koupelně vám totiž na cestu i na mytí posvítí.

Ghost in the dark Lush, 225 Kč

Ektoplazma do každé vany

Jak si zařídit skutečně halloweenskou koupel? S želé bombou Ectoplasm! Nebojte se jí a nechte tento gel z mořské řasy hýčkat vaše tělo povznášející silicí z tangerinek, grapefruitu a regenerační litsea cuceba.

Ectoplasm – Jellybomb Lush, 189 Kč

Koupel pro kočku

Halloweenský večer je náročný nejen pro duchy a čarodějnice. Oddych si můžete dopřát s koupelovou pěnou Bewitched s bergamotovou silicí a konejšivou ostružinovou vůní.

Bewitched – koupelová pěna Lush, 179 Kč

Foto: Lush

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.