Podzimní svíčky: Jaké vám právě teď zpříjemní večer?

Zatímco ti největší svíčkoví nadšenci je pálí celoročně, někteří čekají se svíčkami právě na tento čas. Podzim a zima, kdy se brzy stmívá a chceme si doma vytvořit tu nejútulnější atmosféru, jsou pro pálení svíček ideálním obdobím. Vybrali jsme proto pro vás ty nejlepší vůně letošního podzimu, které nás baví a zpříjemní podzimní večery i vám!

Vůně espressa

Toužíte po něčem neotřelém, drsném, ale stále útulném? Pak zkuste vůni kávy! Bomb Cosmetics přináší svíčku v plechovém obalu s názvem Teplé espresso, která obsahuje esenciální oleje z vetiveru a černého pepře. Večerní pohoda s neotřelou vůní zajištěna! 

Bomb Cosmetics, 189 Kč

Uklidňující skořice

Ladí vám s podzimem nejlépe kořeněné tóny? Pak si můžete vybírat z opravdu široké škály možností. Naším tajným tipem je však Cinnamon Chai z dílny Woodwick Candle s knotem z přírodního dřeva, která vás naladí na vlnu klidu vůní skořice a vanilky. 

Woodwick, od 299 Kč

Flambovaná hruška

Vůně podzimního ovoce nikdy neomrzí. A flambovaná hruška už vůbec ne! Svíčka Yankee Candle Poached Pear Flambe vás ovane vůní pošírované flambované hrušky, karamelu a brandy. A spolu se svíčkou tak máte i tip na zajímavý podzimní dezert! 

Yankee Candle, 779 Kč

Čistě přírodní lípa

Jako na procházce rozkvetlou lipovou alejí si budete připadat po zapálení ručně vyráběné svíčky ze sójového vosku z Lípa store. Omámí vás jemnou vůní lípy a těšit vás může i to, že je čistě přírodní. 

Lipastore.cz, 390 Kč

Pikantní jablko

Sladká, svěží i trochu pikantní vůně jablka je ukrytá ve svíčce The Greatest Candle in the World s prostým názvem Jablko. Doplňují jej zde skořice, vanilka i karamel, které společně vytvářejí dokonale romantickou atmosféru. 

Folly.cz, 249 Kč

Máslové sušenky

K podzimu patří i čas na pečení dobrot – třeba máslových sušenek. A kdyby na ně nezbyl čas, můžete si alespoň přivést jejich vůní se svíčkou Cheerful Home Gourmet Sugar Cookie. Nejen vůně domácího štěstí v podobě právě upečených domácích sušenek s vanilkou a karamelem je na ní zajímavá, dostane vás i svým kovovým stojánkem.

Domdeco.cz, 600 Kč

Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *