Louis Vuitton má novou filmovou kampaň na parfémy s oscarovými hvězdami!

Emoce, vášeň, cestování a dvě Oscarem ověnčené hvězdy k tomu – přesně tak vypadá první filmová kampaň k parfémům Louis Vuitton. Jak nejspíš tušíte, jednou z hvězd kampaně je Emma Stone, ambasadorka této francouzské značky. Druhou význačnou osobností je pak Sam Mendes, který se postaral o jeden z nejikoničtějších filmů všech dob Americká krása.

Les Parfums Louis Vuitton

Dynamický krátký film rekapituluje okamžiky a emoce na životní cestě ženy a zároveň reflektuje ducha cestování a vášeň. Není to náhoda, právě tyto prvky jsou totiž hlavními hodnotami značky Louis Vuitton. Měnící se pozadí filmu pak odkazuje k protichůdným charakterům výjimečných vůní z kolekce parfémů Louis Vuitton. „S hrdostí oznamujeme první reklamní film s mimořádně talentovanou herečkou Emmou Stone. Je to zároveň další milník na úspěšné cestě naší kolekce parfémů.“ Michael Burke, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Louis Vuitton. Film si svou premiéru odbyl 13. září 2018. Ve stejný den byla na trh uvedena vůně Attrape-Rêves, devátý parfém v kolekci Les Parfums Louis Vuitton, v němž se potkávají energicky výrazné a smyslné tóny.  

Jedna kampaň, dvě oscarové hvězdy

Nejenže se jedná o první reklamní film značky Louis Vuitton na její parfémy, ale je to zároveň i první spolupráce s uznávaným britským režisérem Samem Mendesem. Mendes uvítal možnost spolupráce s Emmou Stone, kterou již měl tu čest režírovat na Broadwayi v revivalové verzi muzikálu Cabaret. Emma Stone, která získala v roce 2017 Cenu filmové akademie pro nejlepší herečku za svoji roli ve filmu La La Land režiséra Damiena Chazelle, vnáší do reklamního filmu svůj univerzální herecký talent a se svým příslovečným šarmem ztvárňuje příběh jedné ženy mnoha tváří.

Umělec Sam Mendes  

Uznávaný divadelní režisér Sam Mendes se zapsal do dějin filmu svým vynikajícím debutem Americká krása v roce 1999. Film získal pět Oskarů, včetně Oskara za nejlepší film a za nejlepší režii pro Mendese. Sam Mendes je jednou z předních osobností moderní kinematografie – umí dokonalé psychologické drama (Nouzový východ, Mariňák) i výpravný velkofilm, čehož jsou důkazem dvě veleúspěšné epizody série bondovek, Skyfall a Spectre. Sam Mendes se však i nadále věnuje divadelní režii na Broadwayi i v londýnském West Endu.

Foto: Louis Vuitton

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.