Steven Meisel nafotil kampaň Zara jaro 2017

Kampaň Zara 2017

Zara před pár hodinami vypustila do světa svou novou kampaň pro jaro 2017 a okamžitě tím nastavila neuvěřitelně vysokou laťku pro další světové módní značky. Nejenže ji nafotil věhlasný Steven Meisel, ale už po pár hodinách se na ni začaly valit laviny pozitivních a pochvalných reakcí. Přidáte se do řad obdivovatelů?

Kampaň Zara 2017

Kampaň Zara jaro 2017

Steven Meisel je letos v kurzu. Po kampaních pro značky Moschino, Alberta Ferretti a Max Mara se zhostil i té pro Zaru. V ní září modelky jako Vittoria Ceretti, Lexi Boling, Kiki Willems, Leila Goldkuhl, Lusiana Gonzalez, Yoon Young Bae a Nora Attal a Steven Meisel nám díky ní dodal spoustu inspirace a ukázal notoricky známou čistou estetiku svých fotografií.

Kampaň Zara 2017

Balet a streetstyle

Kampaň španělského giganta Zara nám také odhaluje, jaký styl si tato značka zvolila pro nadcházející sezónu jako hlavní. Mezi prvky, které tvoří základ kolekce pro jaro/léto 2017, můžeme vidět především outfity inspirované baletním a streetovým stylem. Na první pohled neslučitelná kombinace, na ten druhý perfektně vybalancované kousky. Na každý pád návrháři zahrnuli do kolekce mnoho zábavných kousků, jako jsou uvolněné bomber bundy, romantické sukně áčkového střihu, pohodlné legíny, které si rozumí s crop topy i ležérními svetříky zdobenými mašlemi.

Kampaň Zara 2017

Na den i noc

Velkým plusem celé kolekce Zara pro jaro 2017 je její univerzálnost. Jednotlivé kousky jsou snadno nositelné a kombinovatelné a jednoduše tak přetvoříte elegantnější denní outfit na uvolněný či sexy večerní look. Kolekce se sice drží nových módních tendencí, ale zároveň si zachovává jednoduchost. A právě tu nejvíce obdivujeme na samotné kampani. Nejdříve se může zdát prostá černobílá kombinace nudná, ale my jsme jí velmi rychle přišli na chuť! Kampaň je skvělá, co myslíte vy?

Kampaň Zara 2017 Kampaň Zara 2017 Kampaň Zara 2017 Kampaň Zara 2017 Kampaň Zara 2017 Kampaň Zara 2017 Kampaň Zara 2017 Kampaň Zara 2017

Foto: Zara

2 komentář

  1. Černobílá je nestárnoucí klasika , takže mně se líbí moc.

  2. […] se pro novou sezónu opět rozhodla obrátit se na Stevena Meisela. Ten pro španělskou značku nafotil další kampaň, tentokrát pro jaro 2018. Kampaň je oslavou […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.