Kolekce stříbrných a pozlacených šperků Orion od DYRBERG/KERN

orion kolekce

Co se týče šperků, je vkus lidí velmi rozmanitý. Zatímco někteří vyhledávají originalitu, jiní si potrpí na klasické pojetí, které nevychází z módy. U značky DYRBERG/KERN najdete dokonalé skloubení obojího. Dánští návrháři Gitte Dyrberg a Henning Kern se již třicet let věnují navrhování šperků, které originálně spojují módní trendy a severský minimalismus. Pro výrobu svých šperků obvykle používají kvalitní mosaz a chirurgickou ocel. Nyní značka DYRBERG/KERN přichází s exkluzivní kolekcí ORION, která zahrnuje šperky vyrobené ze sterlingového stříbra. Pro milovníky vzácného žlutého kovu jsou pak určeny varianty pozlacené 18ti karátovým zlatem. 

Dyrberg/Kern

Šperky DYRBERG/KERN

Třpyt těmto šperkům dodávají zářivé kubické zirkony, barvy jsou dílem přírodních polodrahokamů. Ušlechtilý stříbrný a zlatý kov se v této kolekci magicky snoubí s černým onyxem, šedým opálem, něžným růženínem a zelenkavým chalcedonem. Vybrat si tak můžete šperk v barvě, která vás nejlépe vystihuje. A pokud se nemůžete rozhodnout, ozdobte se více šperky v různých barevných variantách. Jedná se o současný trend, který vypadá zkrátka dokonale.

orion kolekce

Exkluzivní kolekce Orion

Série ORION představuje šperky, které jsou sofistikovaně krásné a jejich čistý, nadčasový design hravě odolá přelétavým módním trendům. Činí je tak velmi nositelné a snadno kombinovatelné nejen s jakýmkoliv kouskem oblečení z vašeho šatníku, ale také s ostatními šperky z kolekce. Váš look tak mohou zdobit náušnice, náhrdelník, prstýnek i několik náramků najednou. Podtrhněte svou jedinečnost a nechte se okouzlit kolekcí exkluzivní kolekcí Orion i vy.

orion kolekce

Ceny stříbrných a pozlacených šperků DYRBERG/KERN začínají od 999 Kč. Kolekce ORION je od 1. 12. 2016 k dostání v prodejně MIЯROR v Arkádách Pankrác.

orion kolekce

Foto: DYRBERG/KERN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *