Parfémy Louis Vuitton jako inspirace na Valentýna

parfém Louis Vuitton

Ať už hledáte vhodný dárek pro svého partnera ke dni svatého Valentýna či pro jakoukoliv jinou příležitost, parfém se vždy jeví jako vhodná varianta. Pokud navíc znáte vkus své lásky, nebude výběr složitou záležitostí. Dnes vám přinášíme inspiraci v podobě dvou úchvatných parfémů Louis Vuitton.

Parfémy Louis Vuitton

Dva nové parfémy Louis Vuitton, ideální jako dárek na svátek svatého Valentýna, má „na svědomí“ mistr parfumér Jacques Cavallier Belletrud. Inspiraci hledal v prožitích a emocích a na dobrodružnou a úchvatnou cestu s vůněmi Rose de Vents a Matière Noire zve i vás.

Rose des Vents

Parfém Rose des Vents vytváří dojem okvětních lístků růže nesených větrem. Pro tyto účely zvolil parfumér mimořádné trio růží – centifolia absolue, tedy extrakt z provensálské růže pomocí oxidu uhličitého, parou extrahovanou růžovou esenci a esenci z bulharské růže. Centifolia absolue je unikátní přísadou, jež byla exkluzivně vyrobena pro Louis Vuitton a u žádné jiné značky ji nenajdeme. Propůjčuje tak parfému velkou dávku jedinečnosti.

parfém Louis Vuitton

Matière Noire

Parfém Matière Noire je unisexovou vůní, která podtrhne vaši temnější stránku. Je světlem, které probouzí vše, co mu leží v cestě. Pole díky němu vypadají, jako by z nich šlehaly plameny, kůže získává bronzový nádech. A právě tuto vlastnost světla chtěl Jacques Cavallier Belletrud přetvořit v nádhernou vůni, která by zároveň ztělesňovala konkrétní barvu. Aby načerpal dostatečnou inspiraci, navštívil kožedělné dílny Louis Vuitton. Při pozorování mistra, jež z kusu kůže malinové barvy vyráběl luxusní kabelku, dostal nápad – propojit vůni kůže a barvu maliny. V parfému je tak obsažena exkluzivní vonná esence z kůže, již používá Louis Vuitton k výrobě svých luxusních produktů. Tu doplňuje čínská vonokvětka, bílá květina s animální vůní s meruňkovými tóny. Rám vůně tvoří kosatec a šafrán, esence, jež podtrhují ušlechtilost kůže. Cítit zde můžete i akord ne zcela zralých malin. Unikátní spojení maliny a kůže je zcela nové, ale funguje dokonale. Přesvědčíte se ?

parfém Louis Vuitton

CENY:

Parfém 100 ml – 3,4 fl. oz.                                        5 700 Kč

Náplň do parfému 100 ml                                         3 600 Kč

Parfém 200 ml – 6,8 fl. oz.                                       8 700 Kč

Náplň do parfému 200 ml                                         7 200 Kč

Foto: Louis Vuitton

1 komentář

  1. Dobrý den
    Je možné u Vás objednat a koupit parfémy Louis Vuitton?
    Děkuji
    J. Dolan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *