Jarní lookbook Lindex 2017

Lindex jaro 2017

Zima sice ještě určitě neřekla své poslední slovo a teplé kabáty a bundy jen tak neodhodíme, ale módní řetězce nás již začínají „zásobovat“ jarními kolekcemi. Představují tak v trochu monotónních zimních barvách velké zpestření a je radost se jimi kochat. Svůj jarní lookbook pro rok 2017 světu odhalila i značka Lindex. Na co se můžeme těšit?

Lindex jaro 2017

Lindex jaro 2017

Novu kolekci zdobí především výrazné barvy a mix potisků, který jednotlivé kousky proměňuje v něco neobyčejného. Lindex se pro tuto sezónu nechal inspirovat skandinávskou svěžestí s romantickým nádechem, ale také čerpal z asijských a afrických vlivů. Sytá žlutá, burgundy, oranžová a tmavě modrá zde hrají hlavní roli a zajišťují kolekci neodolatelnost. „V jarní kolekci Lindex 2017 vidíme zcela nové vyjádření s inspirací branou z celého světa a moderní interpretací afrických potisků, detailů a barev. Vytvořili jsme tak kolekci, která je nová a zajímavá a nabízí spoustu možností k vytvoření a doladění osobního stylu,“ říká Annika Hedin, vedoucí oddělení designu.

Lindex jaro 2017

Klíčové jarní kousky

Nová sezóna s sebou přináší i nové klíčové kousky, které se stanou povinnou výbavou všech šatníků pravých módních nadšenců. Pro Lindex to budou obměněné verze klasických košil, doplněných o široké rukávy a kravaty. Dále také kimona zahalená do vzrušujících potisků a zajímavých barevných kombinací a široké kalhoty s proužky na bocích.

Lindex jaro 2017

Ženské siluety

Co se týče střihů, bude i na jaře patrný dozvuk oversize trendu, který však získává o něco ženštější podobu. Klade totiž důraz na pas a ramena. Můžeme zde pozorovat i inspiraci sportovním světem, která kolekci obohatila o prvky jako šňůrky, zipy a proužky a také zajímavé doplňky v podobě čepic a tašek. Kolekce Lindex pro jaro 2017 je zkrátka inovativní, inspirativní a ukazuje nám neotřelé kombinace a styly. Který z nich si zamilujete pro novou sezónu?

Lindex jaro 2017Lindex jaro 2017

Foto: Lindex

 

1 komentář

  1. Více mě zaujala kolekce Orsay z předešlého postu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.