Kosmetický tip blogerky Terezy: Jak předejít vráskám s Vichy?

Vichy sérum

O pleť je třeba se starat a od jistého věku je vhodné používat nějaké ty anti-age produkty. Od jakého věku je, myslím, zcela na vás. Vy samy asi nejlépe poznáte, že vaše pleť nevypadá jako ve dvaceti, že se vám začaly tvořit vrásky, ať už ty mimické a nebo klasické. Pleť ztrácí pružnost a elasticitu, vypadá unavená a mdlá. Pokud na sobě takové příznaky pozorujete, možná přišel čas na nějaké to pleťové sérum, které vám pomůže dát pleť znovu do formy.

Vichy sérum

Samozřejmě, není to jen o kosmetice, co si budeme povídat, nejdůležitější je dostatek spánku a příjem tekutin. Bez toho vám ani ta nejlepší kosmetika nepomůže. Pokud se však už rozhodnete do péče investovat, je na trhu spousta přípravků. Já vám dnes představím sérum od značky Vichy, kterou považuji za velice dobrou francouzskou kosmetiku.

Vichy sérum

Vichy LIFTACTIV Sérum 10

Obal vypadá velice luxusně. Hned na první pohled je znát, že se nejedná o sérum za pár korun. Nachází se v šedé skleněné lahvičce o obsahu 30ml, k nanášení je určená pipeta. Tento způsob nanášení mi vyhovuje, pipeta funguje bez problému, navíc je aplikace séra hygienická. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, 10% Rhamnosa a termální vodu z Vichy.

Vichy sérum

Vhodné je na všechny typy pleti a to včetně citlivé, což mohu rozhodně potvrdit. Navíc neobsahuje parabeny. Slibuje vyhlazení vrásek, liftingový efekt a rozzáření pleti. Sérum je poměrně tekuté konzistence, takže na celý obličej postačí velmi malé množství. Používá se na vyčištěnou pleť ještě před nanesením krému. Příjemně se roztírá, na pleti nedráždí. Zaměřuji se především na oblasti, kde mám vrásky a to hlavně na čelo a oblast okolo rtů, následně sérum rozetřu do ztracena.

Sérum jsem používala už před časem, ale výsledky jsem moc neviděla. V poslední době ale není moje pleť zrovna ve formě, a tak jsem se k němu vrátila. Teď jeho účinky vítám, pleť je krásně vyhlazená, vypnutá a jemná na dotek, hlubší vrásky vám samozřejmě nevyzmizíkuje, nejsem naivní, ani jsem s tím nepočítala, nicméně myslím, že prevence je také důležitá. Na pleti vytváří velice pěkný efekt, proto ho používám především ráno a snažím se nezapomínat, protože v tomto případě je rozhodně důležitá pravidelnost. Kosmetika Vichy rozhodně nepatří mezi nejlevnější , ale je velice dobrá a investice do ní se určitě vyplatí.

U další kosmetických tipů se na vás těší Tereza z terezablog0.blogspot.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.