Ženskost a elegance v kolekci Orsay pro jaro 2017

Orsay jaro 2017

V elegantních prostorách DSC Gallery v Praze byla před pár dny představena nová kolekce Orsay pro jaro 2017. Fashionising u této úžasné události nemohl chybět a měli jsme tak šanci prohlédnout si všechny kousky oblečení, které nám pro novou sezónu tato značka přichystala. A protože se jedná o více než povedený počin, musíme se s vámi o novou kolekci podělit!

Orsay jaro 2017

Hra kontrastů v kolekci Orsay jaro 2017

Při tvorbě kolekce se návrháři nechali inspirovat především významnými módními přehlídkami slavných domů, celebritami udávajícími trendy a také moderním a ženským streetovým stylem z měst, kde hraje móda hlavní roli. Výsledkem je tak kolekce plná kontrastů. Oslní nás výšivky v podobě orientálních květů, něžná krajka je kombinována s bomber bundičkami, metalickými tóny i kousky ve vojenském stylu. V kolekci se navíc projevuje také inspirace sportovním světem, jeden z velkých letošních trendů, ale v podání Orsay jsou střihy stále ženské a dokonale padnoucí!

Orsay jaro 2017

Barvy jara

A jakými barvami nová kolekce hraje nejvíce? Vedle bílé, krémové a smetanové vystupuje tmavě modrá, červená, hořčicová žlutá, vínová i fuchsiově růžová. Vedle nich však vynikají především výrazné potisky a vzory. Puntíky, proužky, květiny i motýlci zdobí halenky, košile i šaty Orsay.

Orsay jaro 2017

Cesta do Maroka

Kampaň k nové kolekci Orsay pro jaro 2017 se fotila v Marrakéši v Maroku. A do stylu této země byla laděna i prezentace nové kolekce. Podáván byl mátový čaj, který následovalo dokonalé pohoštění. Nechyběl kuskus, hummus, masové kuličky, grilovaný ananas a mnoho dalších dobrot, které dokonale podtrhovaly příjemnou atmosféru.

Orsay Orsay Orsay

Nás nová kolekce Orsay 2017 naprosto nadchla a máme v ní hned několik favoritů, které prostě musíme mít. Jak zaujala vás?

2 komentář

  1. Krásné, Orsay mám ráda a tahle kolekce se povedla.

  2. Pánské tašky

    Jé, opravdu krásné outfity!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *