Swedish Hasbeens – kultovní švédské dřeváky

Swedish Hasbeens

Máte rádi originální módu a doplňky, které nemá na ulici každý druhý? Pak pro vás máme tip. Tím je nová kolekce kultovních švédských dřeváků Swedish Hasbeens pro jaro a léto 2017, která je již teď na cestě do NILAstore. Zařaďte se po bok Sarah Jessicy Parker, zpěvačky Robyn, módního idolu Chloe Sevigny i mnoha slavných módních blogerek a zamilujte se do této švédské ikony také.

Swedish Hasbeens

Skvost z opuštěné továrny

Za to, že ikonické dřeváky Swedish Hasbeens vůbec existují, můžeme do velké míry poděkovat náhodě. Emy Blixt totiž v opuštěné továrně na jihu Švédska objevila něco nečekaného – tři sta párů dřeváků. Zjistila, že jde o originály ze 70. let a odvezla si je s sebou do Stockholmu. Podle jejich vzoru tam pak začala vyrábět nové modely. Loni značka Swedish Hasbeens oslavila desáté výročí a těší se velké oblibě mezi celebritami i módními bloggerkami.

Swedish Hasbeens Swedish Hasbeens

Lepší boty pro lepší svět

Za dobu své existence značka oblažila svět mnoha originálními modely bot. Najdeme tu letní sandálky i zimní kozačky, každou sezónu přichází Swedish Hasbeens s novými barvami i styly. Co je na značce velmi sympatické je i to, že si vybírá kvalitní a odolné materiály a není jí lhostejná ani ekologická a etická stránka procesu výroby bot. Razí heslo „Better shoes for a Better World“, tedy lepší boty pro lepší svět, a vyrábí dřeváky ručně ve vybraných evropských továrnách s dlouholetou tradicí.

Swedish Hasbeens

Barevná jarní kolekce Swedish Hasbeens

Pro jaro a léto 2017 si tato značka přichystala kolekci, která hraje všemi barvami. Dřeváky v černé, bílé i tělové skvěle doplní outfit plný výrazných potisků či barev, zatímco boty v červených, vínových, žlutých či smaragdových tónech dodají šťávu jednoduchému looku. Vybrat si můžete z mnoha stylů dřeváků – na podpatku i bez něj, uzavřené i páskové.

Swedish Hasbeens

Foto: Nila

1 komentář

  1. Trend dřeváků se mi líbí a kdysi jsem je už nosila, jsou pohodlné a mám ráda ty na vysokém podpadku, tak letos je možná zase vytáhnu ze skříně 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *