Staňte se hollywoodskou hvězdou s kolekcí Mohito Freedom of Mind

Jaké to je být na chvíli v kůži okouzlující hvězdy stříbrného plátna, po které blázní nejen celý Hollywood, ale rovnou celý svět? Vyzkoušet si to můžete s novou podzimní kolekcí Mohito Freedom of Mind, která je právě oslnivým filmovým světem inspirována. Kampaň, která představuje jednotlivé šik kousky, pak provází vzrušující atmosféra a vezme nás na cestu po tajemných a netušených místech. 

Nová kolekce Mohito: šaty (nejen) v černé

Rudé rty a černé svůdné šaty –⁠ představujete si právě takto sofistikovaný outfit hodný Hollywoodu? Mohito má stejný názor, a tak svou kolekci pro podzim 2022 vyladilo především do černého tónu. Ten se navíc skvěle kombinuje nejen s červenou rtěnkou, ale i dalšími trendy odstíny sezóny, mezi které patří fialová či zelená. Stále máte pocit, že je černá tak trochu nuda? Omyl. Stačí ji spojit třeba s třpytivou imitací kůže a fascinující nádech glamour je na světě. A šmrnc dodávají i zvolené střihy. Mini i sakové šaty jsou stále v kurzu a vyniknou na každém večírku. 

Kouzlo doplňků 

Aby byla vaše cesta k hollywoodskému snu kompletní, nezapomeňte outfit doladit vhodnými doplňky. I na to nová kolekce Mohito myslí a jsou stejně poutavé jako filmový svět. Výrazné náušnice, zlaté řetízky, malé kabelky a černé lodičky i vysoké kozačky nad kolena, nic z toho ve Freedom of Mind nechybí. Díky jednoduchosti modelů není problém s nimi doplňky a šperky sladit a dotáhnout tak model k dokonalosti. 

Kampaň s tajemnou atmosférou

K nové kolekci se váže také kampaň, která nás vezme na večírek, do filmového zákulisí a na mnohá další tajemná místa se vzrušující atmosférou. Je zobrazována, jak jinak, v podobě filmových záběrů a číší z ní odvaha a sebevědomí. Staňte se příští hrdinkou filmového světa právě vy! 

Kolekce je dostupná v prodejnách Mohito a na Mohito.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *