Jak se obléknout na karnevalový večírek?

Karneval je časem skvělé zábavy a večírků s přáteli a známými. Kdysi se konaly honosné plesy, na nichž vládly splývavé šaty dlouhé až na zem a barevné masky. Dnes je tento typ události stále vzácnější a jako oblečení se volí koktejlové šaty a vysoké jehlové podpatky. Je vhodné mít na paměti charakter akce, abyste mohli svůj oděv co nejvíce přizpůsobit. Jak se obléknout na karnevalový večírek? Jistě fenomenálně, ale jaké bude téma a jaké doplňky zvolit? Odpověď najdete v tomto textu.

Karnevalový večírek – opravdový ples

Přestože jsou večírky a akce pořádány v moderním stylu, můžete se těšit na pravý karnevalový bál. Naše kreace pak může být skutečně skvostná a fenomenální. Dlouhé šaty až na zem doplněné chlupatým bolerkem se skvěle hodí k obuvi na podpatku, který může mít podobu sloupku nebo jehlového podpatku. Po vzoru obnovených trendů 80. let si můžeme dopřát nadýchané rukávy, neony a flitry – určitě zazáříme a naši kreace bude poutat pozornost a ladit s karnevalovým lookem. Metalické a třpytivé saténové šaty se hodí k černému saku a jemným šperkům. Při sestavování oblečení na karnevalový večírek je třeba vzít v úvahu, že Vás čeká hodně tance. V tomto duchu se vyplatí zvolit obuv, která nám zajistí pohodlí po celý večer (ne-li noc!). Kožené lodičky jsou velmi ženské, hodí se prakticky k jakékoli stylizaci a poskytují nohám dostatečné pohodlí. Jedná se o nazouvací obuv na nízkém sloupku se zaoblenou špičkou. Lodičky ve stylu Mary Jane mají také pásek na nártu, jsou velmi roztomilé a skvěle se hodí k ženským šatům – ať už rovným maxi, nebo rozšířeným midi.

Tematický večírek nebo intimní setkání? Přizpůsobte své oblečení dané příležitosti

Karnevalový večírek může mít mnoho různých podob. Na výše zmíněný ples zvolte vznešené stylizace, krásné šaty a výrazné doplňky. Na druhou stranu, pokud existuje nějaké specifické téma, například určitá doba, je vhodné do našeho oblečení zahrnout něco, co ji charakterizuje. Může to být vějíř, paruka nebo saténové loketní rukavičky – vše záleží jen na tématu večírku. Když jdeme na intimní setkání s přáteli nebo kolegy, měli bychom si odpustit ohromující kreace se spoustou flitrů nebo mašlí. Na domácí večírek zvolte pohodlnou stylizaci s výrazným doplňkem. Může to být lesklý svetr, lesklá kožená kabelka nebo elegantní šperky. Oblečení na karnevalový večírek by mělo být pohodlné a zdůrazňovat charakter setkání. Pokud máme možnost se s outfitem vyblbnout – udělejme to a určitě se postaráme o dobrou náladu a jedinečnou atmosféru. Elegantní místa a domácí večírky vyžadují jiné oblečení než plesy pořádané ve speciálně rezervovaných sálech. Přesto se vyplatí pamatovat na výběr správných doplňků, které mohou ozvláštnit každou stylizaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *