Spojení šampaňského a designu: MOOYYY představuje novou kolekci

Značka MOOYYY představuje novou designovou kolekci šperků, která vznikla pod vedením české produktové designérky Anny Marešové. Kolekce nese název CHAMPAGNE a je inspirována právě námi tak oblíbeným šampaňským.

Zábava, lehkost a třpyt

Inspirací v tvorbě těchto šperků bylo šampaňské víno jako symbol zábavy, lehkosti a třpytu. V nápaditosti pomohly typické prvky lahve od šampaňského. Designérka Anna Marešová dokázala z jednoduchých tvarů lahve vytěžit moderní a originální šperk, který se může pyšnit svěží elegancí. Šperky jsou volně kombinovatelné a zároveň dokážou podtrhnout krásu nositelky. Kolekce Champagne je vyrobena ze sterlingového stříbra a je k dostání ve třech variantách Blanc de Blancs, Vintage a Rosé. 

Produktová designérka Anna Marešová

Annu Marešovou můžete znát díky její značce intimních produktů pro ženy Whoop·de·doo či návrhem tramvaje T3Coupé. Za oba počiny byla oceněna mezinárodním oceněním. Vystudovala Fakultu umění a designu na Universitě v Ústí nad Labem a University of Derby. Sama o sobě říká: „Nejsem ten typ designéra, který by chodil do lesa, aby se inspiroval přírodou. Zajímají mě spíše praktické věci a mechanismy, které fungují; jako drátek ze šampaňského, který je zcela subtilní je zároveň dost silný na to, aby udržel špunt s natlakovanou tekutinou.“

Kolekce CHAMPAGNE je v kamenných prodejnách značky MOOYYY a také na e-shopu

Foto: MOOYYY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *