SOUTĚŽ o parfém Orsay L’Or de Say For you!

Fashionising.cz vám přináší další soutěž, tentokrát budeme hrát o parfém z limitované kolekce Orsay L’Or de Say s názvem For you. Jak lépe vkročit do jara než oděná do smyslné a ženské vůně, která svou rafinovaností dostane každého?

L’OR DE SAY FOR YOU

Tento parfém z limitované edice Orsay vaše smysly doslova uhrane svým unikátním složením. První tóny vůně vás přivítají aromatickou malinou, svěžím černým rybízem a fialkou, která dokonale podtrhne jarní náladu. Střední tóny upoutají kombinací růže, kosatce a orientální ambry, která dodá nádech tajemna. Rafinovanost uzavírá voňavá tráva vetiver spolu s pižmem a sladkým jasmínem. Parfém bude dokonalým společníkem každé elegantní a stylové ženy.

Vyhrajte s fashionising.cz parfém Orsay

Chcete mít tento výrazný a svůdný parfém doma? Pak zkuste své štěstí a zapojte se do naší soutěže. Pravidla jsou jednoduchá. Co musíte udělat?

 • Být fanouškem stránky fashionising.cz na Facebooku.
 • Napsat do komentářů pod tento článek jméno, pod kterým nás na Facebooku sledujete, a to, proč se tento parfém hodí zrovna pro vás. Vyhraje nejzajímavější odpověď.
 • Soutěž trvá do 5. března 2017.

19 komentář

 1. olga pokorná

  Sleduji pod jménem Olga Pokorná a tuto vůni bych moc ráda vyhrála abych na jaře krásně zapadla do naší zahrádky na které pěstujeme všechno co parfém obsahuje – maliny, černý rybíz, fialky, kosatce, růže akorát ambru tam nemáme.

 2. Sleduji jako Tereza Hradecká. Vůni bych ráda vyhrála, protože je jako stvořená pro mě, miluji fialky i maliny, růži , jasmín….. hmmmm…. musí to být nádherná vůně.

 3. Viera Krincvajová

  Sleduji pod jménem Viera. Parfém s tímto složením je jedinečný a ráda bych si ho vyzkoušela. Kombinace
  květin, ovoce a dalších ingrediencí slibuje úžasnou vůni.

 4. Danča Tučková

  Sleduji Vás jako Danča Tučková a ráda bych tuto vůni vyhrála, protože mám ráda vše co obsahuje a ty maliny mne tam ze všeho nejvíce těší 🙂 Opravdu to musí krásně vonět a já bych si ji chtěla vyhrát i k narozeninám mám je v březnu 🙂

 5. sleduji pod jménem Pavlína Szotkowská
  Miluji parfémy s květinovou vůní,jemné,něžné,decentní,jako stvořené pro mě 🙂

 6. Mája Markéta Javorová. Já jsem celá zajímavá a zajímavý parfém mi chybí ke své kráse 🙂

 7. sleduji jako Leni Barni, ráda vyhrávám obzvlášť parfémek do mé sbírky výher by se moc hodil

 8. Míla Přívratská

  Sleduji pod jménem Míla a tuto květinovou vůní bych chtěla vyzkoušet moje zásoba parfémů už se tenčí 🙂

 9. Věra Špalková

  Sleduji vás pod jménem Marie Gryg. na FB.
  Ráda soutěžím, nějaká ta výhra i byla.Portál Soutěže.cz nevynechávám. Jsem seniorka,ráda se v rámci soutěží dozvídám i nové vědomosti z různých oblastí života a to mne obohacuje,případná výhra je příjemným bonusem a trochu i motivací k dalšímu soutěžení.
  Proč soutěžím dnes? Vůně,květiny a plody mé zahrádky mám moc ráda. Ty se právě i vyskytují ve složení výherního parfému.K soutěži mne nalákala i obrázková prezentace v úvodu soutěže, ta se vám podařila na 1*- je to nádherný pohled a evokuje ve mne vůně mé letní zahrádky, kde se jako seniorka velice ráda realizuji a na zahrádce pobývám, mám na zahrádku konečně čas!
  Jaro už skoro klepe na dveře, tak jsem si dnes do truhlíků za okna zasela semínka ranných letniček, aby mi zahrádka dělala potěšeníčko i v letošní sezoně, to v létě přičichám ke květinám s velkým obdivem, co příroda dokáže.Teď právě uvažuji, v kterém období bych případnou výhru parfém používala, zda po celý rok, či si jej ponechala na zimní čas, kdy mi květinové vůně chybí…..?

 10. Miroslava Lichnová

  sleduji Leni Barni

 11. Martina Kordová

  Martina Kordová, parfémy se líbí mně i mé dceři a proto u nás rychle ubývají.Hodil by s nám nový….a alespoň mi by ho nikam nenosila…

 12. Hana Růžičková

  Proč se parfém hodí právě pro mě a snažím se ho vyhrát? Protože směs tónů v něm umí všechny chmury zahnat. Stačí jen v popisu číst: malina, černý rybíz a fialky list . . . Taková směs se dá nejen čichat, ale určitě i sníst. 😉 A s jarní únavou se tak můžu v klidu rozloučit. 🙂 Její střední tóny růží, kosatců a orientální ambry chci na své kůži cítit naždy. Vetiver, pižmo a sladký jasmín mi zaručí, že bude přitažlivé i mé náručí. 😉 Vůně výrazná, plná stylu a elegance, která probudí magii všech smyslů – to je For you. Tedy „for me“. 🙂
  Na FB sleduji pod svým jménem. 🙂

 13. olga sekaninova

  sekaninova olga
  jako -náctiletá jsem „“začínala““ u DIORA v TUZEXU… , vyzkoušela mnoho ženských vůní a čím jsem starší tím více se vracím k jemnosti , něžnosti asi to tak máme všechny -sátileté … zdravím vás

 14. Fb: Eff Slavíková
  Stále mi chybí ten pravý jarní parfém 🙂

 15. Michaela Kristýna

  Na facebooku sleduji jako Michaela Kristýna.
  A proč bych měla tuto vůni vyhrát? Protože je jako šitá na míru pro mě. Růže, ambra, jasmín, pižmo… jen čtu složení a představuju si jeden z nejvoňavějších parfémů vůbec. Každá složka voní krásně, ale dohromady jistě tvoří voňavou pohádku. A věřím, že tento parfém udělá ze své nositelky princeznu. A tou chceme být každá, nebo ne? 🙂

 16. Lenka Čapková

  Dobrý den, sleduji Vás na Facebooku jako Lenka Čapková.
  A proč si myslím, že by se parfém hodil právě ke mně ? Vůni přicházejícího jara miluji, začíná se probouzet slunce, vše kvete a také přichází měsíc květen – označovaný jako Máj, lásky čas.. Narodila jsem se právě v květnu a letos budu slavit půlkulaté narozeniny, na které se těším. Ráda bych si zpříjemnila čekání na toto krásné období, a třeba by se mi také podařilo s pomocí vůně Vašeho parfému někoho okouzlit.:D Nedokážu si představit lepší prostředek, než úžasnou vůni květů a ovoce což je podle mě přímo neodolatelná kombinace :))

 17. Eva Kdysi Řezníková na FB – obsahují ve svém složení fialku a kostaec – menejmilejší květy

 18. Šarka Morávková

  Sleduji pod Šárka Bogunovič

  Parfém perfektně ladí k mým ponožkám a proč neudělat radost hned mně i mému oblečení.

 19. Lucie Václavíková

  Krásný den,
  na Fb sleduji jako Lucie Václavíková. Vůni tohoto parfému jsem ucítila během vánočních nákupů v Orsay. Od té doby jsem se do ní zamilovala, naprosto nádherně voní. Ježíšek byl ale asi hluchý, když jsem o něj tak moc prosila. Bohužel od té doby se obchodům vyhýbám, protože veškerý svůj čas i finance vkládám do svého prvního a nového bytu, který mě hrozně naplňuje 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *