Ellie Goulding představuje kolekci pro Deichmann!

Deichmann Star Collection

Britská zpěvačka Ellie Goulding, která patří nejen díky své písni Love Me Like You Do k trháku Padesát odstínů šedi k nejúspěšnějším umělcům současnosti, nyní dobývá také svět obuvi. Již prvního března představí svou premiérovou kolekci s názvem Star Collection připravenou ve spolupráci se společností Deichmann.

Star Collection

Ellie Goulding pro Deichmann

Zpěvačka a textařka Ellie Goulding dokáže zaujmout nejen působivým hlasem, ale také vytříbeným vkusem. Svůj cit pro nejnovější trendy dokazuje také kolekcí obuvi pro společnost DEICHMANN. „Pro mě je obuv výrazem momentální nálady. Uvedení vlastní kolekce mi umožňuje vyjádřit můj styl.  Moje kolekce obsahuje modely pro každou příležitost – opravdu se nemohu rozhodnout, jestli nosím raději podpatky, nebo sandály – pořád je střídám,“ říká Ellie Goulding.

Star Collection

Rock your Look

Těšit se můžete na tenisky, etno sandály, podpatky, platformy, espadrilky nebo pantofle na podpatku. Celá  kolekce  Ellie  Goulding  for  DEICHMANN  se  nese v duchu  motta  „Rock  your  Look“.  Mísí se v ní pestré barvy, extravagantní tvary, individuální opracování i nýty v rockovém duchu a propůjčují tak stylovým kouskům tu pravou osobitost.

Star Collection

Hvězdní tvůrci

Doprovodnou kampaň realizoval hvězdný fotograf Louie Banks v Londýně. Za styling pak odpovídala Cher Coulter, která již spolupracovala s hvězdami jako Rosie Huntington-Whitley, Kirsten Dunst nebo Demi Moore. Režisérem doprovodných TV  spotů nebyl nikdo jiný než Emil Nava. Známý je například pro realizacemi hudebních videoklipů pro Rihannu, Selenu Gomez, Calvina Harrise nebo Ne-Yo.

Star Collection Star Collection Star Collection

Kolekce Ellie  Goulding  for  DEICHMANN bude  od  1.  března  2017 k dostání  ve  všech  prodejnách  a  v internetovém  obchodě  na www.deichmann.com. Modely budou stát mezi 599 Kč a 1199 Kč.

Foto: Deichmann

1 komentář

  1. Ty s podpatky se povedly 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *