Pre-spring 2017: Nový lookbook Mohito s Magdalenou Jasek

Mohito před nedávnem otevřelo dveře nové sezóny s novým Pre-spring lookbookem. Přináší tak ukázku trendů, které s obdobím jaro/léto 2017 přicházejí na scénu. Návrháři se tentokrát zamilovali do květinových potisků, rockového stylu i vojenských akcentů – vše v dokonale ženském provedení. Přivítají nás také vzdušné i průsvitné modely, vedle nichž skvěle vynikají barevné výšivky. Tváří lookbooku se stala polská modelka Magdalena Jasek.

Jaro plné růžové lásky

Jestliže některá barva letošnímu jaru naprosto dominuje, je to růžová. A to v mnoha svých odstínech – od romantické světlé po výraznou purpurovou a fuchsiovou na potiscích. Pakliže patříte k fanouškům ženského stylu, pak budete kolekcí opravdu uneseni. Čeká vás v ní midi plisovaná sukně, množství volánků a kanýrků i měkoučký velur.

Lookbook Mohito v rytmu rocku

Další část kolekce ukazuje poněkud drsnější stránku a tíhne k rockovému stylu. Návrháři se rozhodli kousky ozvláštnit potisky s motivy růže, záplatami a výšivkami, přidali také trochu krajky pro dokonalý retro look.

Jako voják

Military trend se pro sezónu jaro/léto 2017 opět vrátil do centra dění a na módních molech byl nepřehlédnutelný. Pro každodenní look se nemusíte obléknout do maskáčového vzoru od hlavy až k patě, raději po vzoru Mohita vsaďte na oversize parku nebo volné khaki tričko. Všechny jarní outfity v novém lookbooku pak doplňují velurové podpatky a kabelky zdobené zářivými sponami.

Nás pre-spring kolekce Mohito 2017 naprosto uchvátila, jak se líbí vám?

Foto: Mohito

1 komentář

  1. Ty květinové vzory jsou moc hezké!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.