Natalia Vodianova v nové kampani H&M Conscious

H&M Conscious Exclusive

Nová kolekce Conscious Exclusive H&M se nese v duchu udržitelnosti a stylu. Pro rok 2017 představuje průkopnický materiál BIONIC – recyklovaný polyester vyrobený z plastového odpadu z mořského pobřeží. Tato tkanina, ze které jsou vytvořeny například úchvatné plisované šaty, dokazuje, jak je i pro ty nejdokonalejší kousky přirozené, že jsou vyrobeny z udržitelných materiálů. Úžasný počin, co říkáte?

H&M Conscious Exclusive

Hvězda kampaně Natalia Vodianova

Kromě celé dámské a pánské linie bude kolekce Conscious Exclusive od H&M zahrnovat i dětskou řadu a také parfémy vyrobené z organických olejů. Kolekce bude dostupná ve více než 160 prodejnách po celém světě a také online na H&M e-shopu a to od 20. dubna. Poprvé v této kampani září modelka a filantropka Natalia Vodianova. „Jsem hrdá na to, že jsem součástí kampaně H&M Conscious Exclusive. Je úžasné vidět pokrok v oblasti udržitelných textilií, které jsou v kolekci použity a ukazují tak na udržitelnou budoucnost módy,“ říká ruská supermodelka.

H&M Conscious Exclusive

Udržitelně s H&M

Conscious Exclusive je kolekce plná úžasných designů, které se perfektně hodí k oslavě nové sezóny. Klíčové jsou éterické plisované růžové šaty stvořené z materiálu Bionic, ale i všechny ostatní kousky jsou důkazem toho, že udržitelné materiály mohou vytvořit mnoho rozmanitých a úžasných modelů. „Pro návrhářský tým H&M je letošní Conscious kolekce šancí vysnít a vytvořit kousky, které jsou zároveň nepředvídatelné a krásné. Je úžasné být schopný dokázat, co vše jde vytvořit s udržitelnými materiály, jako jsme to předvedli s plisovanými šaty vytvořenými z BIONIC,“ říká kreativní ředitelka H&M Pernilla Wohlfahrt.

H&M Conscious Exclusive

Dnes je celých 20 % všech produktů značky H&M vytvořeno z udržitelných materiálů. Cílem je navíc toto číslo každým rokem navyšovat. Tato značka také patří i k těm, které nejvíce využívají recyklovaný polyester a nakupují organickou bavlnu. Do roku 2020 pak H&M plánuje, aby z organických zdrojů pocházelo 100 % bavlny. Tomu prostě musíme fandit!

H&M Conscious ExclusiveH&M Conscious Exclusive

Foto: H&M

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *