Soft Chains: nová kolekce bot a doplňků CCC Jenny Fairy

Soft Chains, to je název kapsulové kolekce značky Jenny Fairy, oblíbené volbě influencerů nejen u nás, ale i po celém světě. Jak už odhaluje samotný název, kolekce vsadila na jeden z aktuálních hitů – řetízků, a také na zajímavé barvy. Celá kampaň spojená s touto kolekcí se nese v duchu léta a plážových radovánek a nabízí tak úžasný, energii dodávající mix pro oživení každého letního outfitu. 

Motiv řetízků jako aktuální trend

Motivy šperků už nás nějakou dobu módní scénou provázejí. Přišla s nimi Botegga Veneta, brzy se k ní přidaly i další značky jako Michael Kors či Dolce & Gabbana a nebylo tak pochyb, že se jedná o nepřehlédnutelný trend sezóny. Zatímco dříve dominovaly řetězy velké a nepřehlédnutelné, jejich obraz se s létem 2022 změnil a prim nyní hrají řetízky v minimalističtějším a jemnějším pojetí. 

V kolekci Soft Chains od CCC 2022 vidíme řetízky decentně zdobící kotník, vynikají na botách bez podpatku i s podpatkem. Ať už zvolíte jakékoliv provedení, v každém případě si můžete být jisti, že s nimi váš outfit získá dávku elegance a stylu. Kromě bot zdobí řetízky také kabelky.

Nepřehlédnutelné i neutrální barvy

Kapsulová kolekce nám dává vybrat, zda se rozhodneme pro boty v nepřehlédnutelných odstínech, nebo raději vsadíme na neutrální tóny. Pro fanoušky výrazných barev jsou tu sandálky Jenny Fairy v sytě zelené a modrofialovém tónu, minimalisty nadchnou univerzální tóny černé a béžové, které snadno sladíte se zbytkem outfitu. 

Kampaň ze slunné Kalifornie

Řetízkové elementy perfektně doplní váš styling a nebudete potřebovat ani klasické šperky. Zlaté akcenty se hodí ke slunečným, letním dnům. Tato nálada je zachycená Agatou Serge v nové Soft Chains kampani. Linda Helena, nejznámější z kampaně Tom Ford, je její hlavní tváří. Tato brazilská modelka představuje Jenny Fairy kolekci na kalifornské pláži. Skvostné detaily na botách i kabelkách, slunce a pláž ukazují to nejlepší z léta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *