Seznamte se: přichází udržitelná a bio kosmetika z Itálie Sinergy Cosmetics

Příležitost, jak ukázat světu svou osobnost a nechat rozproudit kreativitu a autenticitu díky profesionálním přípravkům pro péči a styling vlasů, to je značka Sinergy Cosmetics. Jedná se o rodinnou italskou společnost, která se kromě trendů v oblasti krásy soustředí také na udržitelnost a ekologii.

Dokonalý balanc krásy a odpovědnosti

Filozofií značky je, že si nemusíme vybírat mezi kvalitní péčí s trendy produkty a ohledem na přírodu. Ve své vlasové kosmetice spojuje obojí a produkty Sinergy Cosmetics tak nesou přízviska vegan-friendly i cruelty-free. Pro výrobu využívá společnost obnovitelnou energii, netestuje na zvířatech a velký důraz je kladen i na výběr surovin, z nichž přípravky vznikají. Všechny účinné látky i vůně mají původ v rostlinách z certifikovaného ekologického zemědělství, využívají udržitelné zdroje a v produktech nenajdete parabeny, barviva ani sulfáty.

B.iO: profesionální eko péče pro všechny

V širokém sortimentu značky vynikají především řady B.iO a B.iO Remedy, které nadchnou svým přístupem, designem i obsaženými produkty. Využívají ryze RAW materiály z rostlinných a udržitelných substancí a zároveň nabízejí benefity a skvělý efekt každému typu vlasů.

Co najdeme v B.iO řadě? Zahrnuje přípravky pro ty, kteří si vlasy myjí každý den, na své si přijdou také majitelky barvených vlasů a nechybí ani produkty pro hydrataci, hloubkovou výživu či objem. Vedle šamponů a kondicionérů sortiment zahrnuje i masky, spreje, pěny i oleje. Řada B.iO Remedy se pak soustředí na nejrůznější problémy, jako jsou lupy, padání vlasů, rychle se mastící vlasy či podrážděná pokožka hlavy.

Přestože se jedná o přípravky určené pro kadeřnické salony, můžete je vyzkoušet i vy a užít si profesionální péči přímo ve své koupelně. Dopřejte svým vlasům to nejlepší a hýčkejte je produkty Sinergy Cosmetics. K dostání jsou na www.navlas.cz.

Komerční prezentace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *