S láskou, Converse: Zamilujte se do valentýnské kolekce Converse All Heart

Těšili jste se i letos na valentýnskou limitku Converse? Pak nebudete zklamaní! Ikona v oblasti tenisek se i letos rozhodla promluvit jazykem lásky a zasypat nás srdíčky a zamilovaností. Kolekce All Heart staví do hlavní role motiv srdce, který někdy nenápadně skrývá, jindy dává jasně na odiv celému světu. Nechybí nesmrtelné tenisky Chuck Taylor All Star, ale ani novější modely. Jedno ale mají společné – speciální zlatá očka na tkaničky.  

Converse All Heart
Converse All Heart

Nejvýraznější součástí kolekce je bílá varianta Chuck Taylor All Star Lift, které se na kotníku houpe zlatý řetízek. Pohodlnost boty zajišťuje odlehčená pěna a bílý minimalistický design skvěle ladí s extravagantním řetízkem. Na podrážce nechybí červený symbol srdce, který mají i ostatní modely v černé a červené barvě. 

Converse All Heart
Converse All Heart

Tyto barevné verze zdobí výšivka srdce, a to jak na zadní části nad patou v podobě drobných obrázků, tak i na jazyku boty. Místo zlatého řetízku mají kovový motiv srdce navlečený na tkaničkách. Oboje lze podle nálady sundat a hrát si s těmito doplňky, jak sami uznáte za vhodné. 

Converse All Heart
Converse All Heart

Dvojice Chuck Taylor All Star je romantickou poctou nesmrtelné Converse klasice. Milovníci tohoto ikonického tvaru si tak můžou užít zamilovanou jízdu v modelu, který má všechny prvky valentýnské romantiky, a přitom jde o jednu z nejslavnějších bot světa. Opět si můžete vyhrát se zlatým kovovým srdíčkem na tkaničkách a upravit si jeho umístění podle nálady. 

Posledním modelem v All Heart kolekci jsou růžové Chuck Taylor All Star Move Platform. Výrazný a přitom dívčí design svítí veselou barvou a zaručeně rozzáří dlouhé čekání na jaro. Srdíčka jsou schované v Converse nášivce a na podrážce. Jedno malé pak vykoukne vyšité na boční straně. 

Converse All Heart
Converse All Heart

Zamilovali jste se? Kousky z kolekce Converse All Heart si můžete pořídit zde

4 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *