Oblékněte se v zimě stylově! Tipy, jak nosit svetry, šaty i doplňky

Jaro a léto dávají bezpochyby větší možnost se v oblékání vyřádit. Ale i když je váš outfit v zimě většinou schovaný pod kabátem a huňatou šálou, nemusíte rezignovaně nosit stále to samé. Dejte šanci vzorům a barvám a rozzařte pochmurné chladné dny!

Svetry v trendy odstínech

Není nic příjemnějšího, než se v zimě zahalit do hřejivého svetru. Letos vsaďte na barvy, které aktuální sezóně vládnou. Především je to barva roku magenta, zabodujete ale i ve světle modré, khaki a nic nezkazíte šedou a béžovou. V kurzu jsou také vyplétané vzory, v případě kardiganů pak sáhněte po hladké variantě, kterou ale můžou oživit nepřehlédnutelné knoflíky nebo zajímavý pásek. Svého favorita můžete najít mezi svetry Tuule, které se nesou v duchu aktuálních trendů.

Šaty pro každou příležitost

I v zimě se konají události, na které je třeba obléknout šaty. Ať už jde o svatby, křtiny nebo důležité oslavy. Šaty Tuule vám umožní zazářit na jakékoliv příležitosti. V zimě oceníte dlouhé šaty pod kolena nebo šaty s dlouhým rukávem. Velkým trendem je plisování a šaty s plisovanými sukněmi dodají vašemu looku velkou dávku elegance. Jestliže toužíte po nadčasovosti, sáhněte po květinovém vzoru, puntících nebo nesmrtelných černých šatech. Pokud chcete nechat vyniknout ženskou siluetu, přidejte pásek. V kurzu jsou ale i volné šaty, které se hodí v případě, že chcete schovat přebytečná kila.

Dejte svému outfitu stylovou tečku

Jak posunout váš outfit na vyšší úroveň? Přidejte doplňky. Pásek udělá s vaším lookem hotová kouzla, ať už u kalhot nebo šatů. Kabelka je samozřejmostí, stejně jako kvalitní body a slušivé šperky, třeba v podobě náušnic a náramků. V zimě to ale chce něco navíc. Mezi doplňky Tuule najdete jednobarevné čepice, které snadno sladíte s každou bundou i kabátem. Zvolit můžete nadčasový vzhled i barvu, jako je třeba černá či béžová, nebo naopak třeba šedý kabát rozzářit modrou čepicí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *