7 nejlepších Chloé parfémů: Love Story Chloé, Chloé Chloé a další

Chloé parfémy patří k nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším vůním na trhu. Jsou ženské, lehké, jemné a potěší především milovníky květinových vůní. Řada z nich se řadí ke klasikám, které na pultech parfumerií vídáme už spousty let. Sestavili jsme žebříček těch nejlepších Chloé parfémů!

Název vůněSloženíCena
Chloé Chloéliči, frézie, pivoňka, růže, magnolie, konvalinka, ambra, cedrod 850 Kčkoupit zde
Chloé Nomademirabelka, frézie, dubový mechod 840 Kčkoupit zde
Love Story Chloéneroli, citron, grep, hruška, bergamot, madagaskarský jasmín, růže, květ pomerančovníku, broskev, černý rybíz, kašmírové dřevo, pačuli, cedr, pižmood 1249 Kčkoupit zde
Roses de Chloébergamot, citron, estragon, liči, magnólie, broskev, cedr, černý rybíz, jablko, damašská růže, ambra, bílé pižmo, dřevité tónyod 1139 Kčkoupit zde
Chloé Fleur de Parfumbergamot, grep, verbena, broskev, černý rybíz, růže, třešňový květ, cedr, pižmo, rýžeod 1030 Kčkoupit zde
Chloé Rose Tangerinemandarinka, černý rybíz, růže, cedr, bílá ambraod 1099 Kčkoupit zde
Chloé Signature Naturellecedr, mimosa, černý rybíz, organická růže, neroliod 1499 Kčkoupit zde

1. Chloé Eau de Parfum

Chloé Chloé Eau de Parfum je klasika všech klasik. Pokud vyhlížíte svůj první parfém této značky, začněte u něj. Jedná se o modernizovanou verzi originálního Chloé parfému s novým, svěžím a mladistvým duchem. Nadčasová květinová vůně s pudrovými podtóny vás omámí pugétem klasických květin, jako jsou frézie, pivoňky, růže nebo magnolie. Aby ale květin nebylo až příliš, nechybí závan cedrového dřeva a ambry. A jedna velká výhoda na závěr: tento parfém vydrží hooodně dlouho vonět! 

2. Chloé Nomade

Zmínili jsme naprostou klasiku v podobě Chloé Chloé Eau de Parfum, vůně Nomade se k ní ale pomalu začíná řadit také. Silná, povznášející, podle některých až trochu mužská. Okouzlí podmanivou a neotřelou směsí frézie, dubového mechu a mirabelky.

3. Love Story Chloé

Někteří lidé tvrdí, že všechny Chloé parfémy voní stejně. Love Story je jasným důkazem opaku. Jedná se o svěží jarní parfém, který se odklání od klasických květinových tónů. Symbolizuje nové začátky a nabízí příjemný koktejl pomerančových květů, neroli, jasmínu, pižma a cedru. A za pozornost stojí i flakonek inspirovaný zámky zavěšenými na nejslavnějším mostě lásky Pont des Arts v Paříži. 

4. Roses de Chloé

Milujete vůni růže? Dál nemusíte číst a hledat, Roses de Chloé bude vaší životní láskou. Ideální je na jaro a léto, je jednoduchá a svěží a s roztomilým flakonkem (to ale platí pro většinu Chloé parfémů). Vedle růže ucítí pozorný nos i tóny bergamotu, citrusů a cedru. 

5. Chloé Fleur de Parfum

Citrusová verze slavné klasiky Chloé Chloé Eau de Parfum, tak je nazývána tato vůně. Jemný pudrový parfém otevírají citrusové tóny grapefruitu, bergamotu a verbeny. Po chvíli je zjemní růže, třešňový květ a broskev. A překvapivý “gurmánský” akcent zařídí rýže. Jako byste se ocitli na francouzském venkově. 

6. Chloé Rose Tangerine

Tangerine je označení pro mandarinku, a tak nejspíš tušíte, že je tato vůně další ze série citrusových a svěžích parfémů. A máte samozřejmě pravdu, důležité je ale zmínit, že podstatnou roli hraje v tomto Chloé parfému také tón cedru, který dovede být hodně výrazný. Stále si ale vůně zachovává lehkost a svěžest, takže pokud právě to hledáte, nejspíš máte vybráno. 

7. Chloé Signature Naturelle

Chloé Signature Naturelle patří stále k novinkám a je důkazem, že vůně může být kvalitní a zároveň etická. Je vyrobena z vonných složek přírodního původu, flakonek a krabička jsou navíc z recyklovaného materiálu. Organická růže, neroli, černý rybíz, mimóza a cedr zde hrají hlavní roli a výsledkem je vůně, která vlastně vůbec nevoní jako klasický parfém. Spíše jako čerstvý a svěží vzduch. Nečekejte tedy parfém, který dlouho vydrží a ucítí jej každý, kdo kolem vás projde.  

Chloé Signature Naturelle

 Nevybrali jste si svého favorita mezi Chloé parfémy? Podívejte se na 15 nejprodávanějších dámských parfémů, které nikdy nevyjdou z módy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *