Revolution by Petra: Petra LovelyHair odhalila paletku očních stínů

Jedna z nejúspěšnějších beauty blogerek u nás Petra Vančurová, kterou spíše znáte pod přezdívkou Petra LovelyHair, se spojila se značkou Revolution a společně představili paletku očních stínů. Jedná se o vůbec první českou a slovenskou blogerskou spolupráci této londýnské značky. V elegantním černém obalu je ukryto hned 36 odstínů a už první pohled na ně napovídá, že se paletka okamžitě zařadí na vrchol wish-listu každého make-upového nadšence!

Revolution by Petra

Spolupráce s takto úspěšnou bloggerkou je téměř vždy sázkou na jistotu. Ví totiž přesně, co od paletky očních stínů očekáváme. Chceme vysokou pigmentaci, nositelné, ale rozmanité odstíny pro různé druhy líčení a v neposlední řadě dobrou cenu. A toto všechno paletka by Petra má. Obsahuje základní odstíny použitelné pro celé víčko, zemité tóny, s nimiž vykouzlíte perfektní kouřovky i fialové tóny v duchu současných trendů. Pokud si potrpíte na barvy, potěší vás petrolejové, červené, žluté i oranžové odstíny. Jednotlivé tóny jsou matné i třpytivé a jsou tak ideální na den i noc. Zdá se, že vzhledem k ceně paletky, která je 359,90 Kč, je její obsah více než zajímavý.

Paletkový boom

Paletka by Petra je už pár dní v prodeji a ve světě sociálních sítí se to jen hemží příspěvky ostatních blogerů, kteří ji vyzkoušeli. Pokud se tedy při nákupu kosmetiky rozhodujete podle recenzí, najdete jich na internetu více než dost. Jestliže se chcete o paletce dovědět více přímo od její autorky, podívejte se na Petřino nejnovější video, nebo se vydejte na jedno z plánovaných setkání s fanoušky v Praze a v Brně.

Paletka Revolution by Petra je k dostání v prodejnách Rossmann, na www.makeuprevolution.cz i na e-shopu Notino.

Foto: Revolution

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *