Karl Lagerfeld x PUMA: Spojení dvou ikon

PUMA letos oslavuje 50. narozeniny kultovních tenisek Suede a jedná se o oslavu vskutku velkolepou. Cílem sportovní značky bylo vytvořit originální nový model těchto bot a povolali k tomu jednu z největších módních osobností současnosti – Karla Lagerfelda. Nakonec však nezůstalo jen u bot a vznikla kompletní třináctidílná kolekce pro muže i ženy.  Spojením dvou ikonických značek, z nichž každá má svou vlastní jedinečnou estetiku, se zrodila elegantní a zároveň módní řada, jež spojuje šmrnc značky KARL LAGERFELD a sportovněji laděný look značky PUMA.

Připravte se: Karl Lagerfeld x PUMA

Kolekce KARL LAGERFELD X PUMA nabídne dvoje designové unisexové tenisky PUMA Suede, jejichž vzhled každému neklamně prozradí, kdo stál za jejich návrhem. Kromě typické bílo-černé barvy je zdobí detaily jako sundavací velké brýle umístěné na jazyku nebo typická postavička Karla na patě boty. Dámy mohou svůj outfit doladit mikinou T7 Track Jacket, kalhotami T7 Pants nebo overalem T7 Jumpsuit. Pro pány Karl navrhl slim-fit mikinu s kapucí, tepláky a tričko. Nechybí ani doplňky – batoh, taška a kšiltovka s brandingem KARL LAGERFELD X PUMA. V ČR budou boty, oblečení i doplňky dostupné přibližně od poloviny září. K dostání budou u prodejců Footshop, Queens a Crish. Celou kolekci si bude možné pořídit také v eshopu na puma.com.    

[Best_Wordpress_Gallery id=“56″ gal_title=“Karl x PUMA“]

Foto: Karl Lagerfeld x PUMA  

1 komentář

  1. […] panenka světa, zajímá nás výsledek ještě o kapku víc. Tentokrát to daly dohromady PUMA a Barbie a došlo tak ke kombinaci světa sportu, módy a popkultury. A jak tento „mišmaš“ […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *