Raper Nik Tendo a nová kolekce My Dear Clothing

A je to tady. Po roční odmlce přichází s kůží na trh česká úspěšná streetwearová značka My Dear Clothing, inspirovaná hudbou a tetováním, kterou vede úspěšný návrhář Zbyněk Štandera. 

Na své se mohou těšit muži, které baví oblékat se jinak. A jinak v tomto případě znamená originálnost, neobyčejnost a zaručuje vám, že se za vaším modelem každý ohlédne. Modely si můžete prohlédnout na českém raperovi Niku Tendovi, který je tváří kolekce Summer 2020.

Příliš mnoho oblečení

Název kolekce je výstižný. Jedná se o letní limitované nadčasové kousky, které zahrnují lněné či saténové košile a šortky, bavlněné kraťasy, trička, mikiny, boxerky a ponožky. Z každé kategorie bylo vytvořeno pouze 40 kusů, a to pouze u nás a na Slovensku. Důvod je jednoduchý, Zbyněk Štandera je přesvědčený, že na světě je příliš mnoho oblečení a zároveň váhá nad tím, zda je pro něj modní bysnys ještě vysněná práce. Jeho přístup by mohl pozitivně ovlivnit i ostatní návrháře, kteří by podle jeho vzoru mohli začít vytvářet menší množství kusů oblečení, což by vedlo k neobyčejnosti módních kousků a samozřejmě k menší přeplněnosti regálů s oblečením.

Jen pro nejrychlejší

Součástí kolekce jsou i ručně vyráběné kožené doplňky, například vesty a pásky. Postaral se o ně Martin Furch ze značky Re/worked. Perličkou na závěr je však ručně vyráběné křeslo, potažené stejnou kůží jako doplňky. Na výrobě se kluci podíleli společně, a to tak, že v bazaru vybrali staré křeslo, které přetvořili na základě svých představ. Dostupný je na rozdíl od oblečení pouze jeden jediný kus. 

Neváhejte a podívejte se na stránky e-shopu www.mydearclothing.com a ponořte se do obdivování této neobvyklé podívané, dostupné od 12.srpna 2020.

Foto: My Dear Clothing

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *