Oblečte se do 60. a 70. let s Levi’s Vintage Clothing

Jste fanoušky 60. a 70. let? Chtěli byste být součástí Ameriky této doby? Zažít rebelství, bohémství a styl, který nikdy neomrzí? Značka Levi’s® se vrátila zpět v čase a přinesla nám umělecky nadčasovou kolekci s názvem Levi’s Vintage Clothing.

Vybledlé vzpomínky

Kolekce Levi’s® Vintage Clothing se nechala inspirovat svými archivními kousky oblečení a také místními umělci, kteří se na scéně pohybovali v 60. a 70. letech. Pro vytvoření této kolekce jim posloužily fotografie, které byly pořízené na slavnostní akci, kterou pořádalo město San Francisco při příležitosti přejmenování sanfranciského muzea. Barvy této kolekce jsou totožné s barvami oblečení, které můžete najít na již časem políbených fotografiích. Návrhářům se tak povedlo autenticky a pestře prezentovat oblečení, kterému vdechla život vybledlá fotografie. 

Děti bohémů

Nejenže je kolekce Levi’s® Vintage Clothing velmi pohodlná, ale také vám dodá šmrnc a nadčasovost. Značka oprášila živé vzpomínky našich rodičů a přinesla nám kus historie zpět do našich skříní.  Pohodlí a styl, které dokážou podtrhnout naše já, bude mít vždy cool nálepku, a pokud je označená kvalitní značkou Levi’s® máme o další vybledlé fotografie postaráno. 

Foto: Levi’s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *