PUMA x Barbie: ulovte exkluzivní tenisky s limitovanou edicí slavné panenky

Když se spojí dvě světové ikony, výsledek očekáváme vždy velmi napjatě. A když se spojí sportovní značka a nejslavnější panenka světa, zajímá nás výsledek ještě o kapku víc. Tentokrát to daly dohromady PUMA a Barbie a došlo tak ke kombinaci světa sportu, módy a popkultury. A jak tento „mišmaš“ dopadl?

Barbie slaví s PUMOU

Panenku Barbie si přejí holčičky po celém světě od Los Angeles až po Soul už od roku 1959. Tentokrát však Barbie neslaví své narozeniny, ale padesáté výročí kolekce Suede. Při této příležitosti tak představila speciální obuv a doplňky inspirované právě touto ikonickou panenkou. A její fanoušci budou bezpochyby nadšeni. Nová bota se totiž nese ve sportovním duchu, který však doplňuje růžové logo a velká mašle, což z ní činí vskutku sběratelský předmět. Tato novinka je k dostání v malinově růžové a černé barvě a odnesete si ji navíc ve speciálně navržené krabici.

Nové Barbie tenisky jsou v černé variantě bez panenky dostupné u Queens a Footshopu, na PUMA.com jsou pak k dispozici všechny produkty kolekce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *