Kendall Jenner oslavuje v nové kampani Longchamp 70. léta

Už druhou sezónu se americká supermodelka Kendall Jenner objevuje v kampani francouzské značky Longchamp. Tématem kampaně určené pro sezónu jaro/léto 2019 se stala sedmdesátá léta v glamour stylu. Snímky zachycené fotografem Mikaelem Janssonem odrážejí energii a smyslnost nové kolekce Longchamp, která byla odhalena světu v září na newyorském fashion weeku.

Kendall v glamour stylu

Dynamické siluety svůdně se prolínající s pařížskou elegancí a uvolněným kalifornským stylem – tyto prvky tvoří ústřední motiv nové kolekce, kterým se umělecká ředitelka značky Sophie Delafontaine nechala inspirovat. Longchamp tím vzdává hold módním ikonám ikonám té doby – Veruschce a Anite Pellenberg.

Longchamp a kalifornská dívka

Právě tato nálada celé kolekce jde s Kendall Jenner, kalifornskou rodačkou, skvěle dohromady. V kampani nám tak přirozeně představuje průsvitné zvířecí potisky, indiánské vzory, semišovou bundičku s třásny nebo gladiátorské sandály. A to vše v pózách, které odkazují na svobodu a energičnost, tedy typické znaky “Longchamp ženy”. Kampaň francouzského domu má však ještě jednu hvězdu – kabelku Amazone z červené kůže, kterou Kendall nosí jako crossbody tašku na leopardím popruhu.

Foto: Longchamp

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *