Pro kabelky Bree nyní můžete vyrazit do OD Kotva

Značka kabelek, tašek, batohů a dalších doplňků Bree otevřela svoji první prodejnu ve střední a východní Evropě. A to (k naší radosti) v Praze v Obchodním domě Kotva. Vyrazit tak můžete například pro hit z nové podzimní kolekce, kabelku Cambridge 13.

Nadčasová elegance Bree

Rodinná značka Bree si zakládá na nejvyšší kvalitě kůže a perfektním zpracování, všechny produkty jsou ručně šité. Její kolekce nabízejí kabelky, tašky, batohy, aktovky, peněženky a další doplňky pro ženy i muže, v klasickém i sportovnějším stylu a v bohaté škále barev. Značka Bree se zaměřuje na originální nadčasovou eleganci s nápaditými a praktickými detaily. 

Ve znamení ikon

Aktuální kolekce pro podzim a zimu 2017 se nese ve znamení návratu ikon. Každá doba má své ikony a 60. léta jich měla mnoho. Od Alaina Delona či Brigitte Bardot přes ikony v návrhářství Pierre Cardina, André Courrège a Mary Quant, až po Corradino D’Ascanio, který vytvořil jeden z největších symbolů italského průmyslu a kreativity skútr Vespa. Tito velikáni tvořili design období 60. let, ke kterému se BREE odkazuje v nové kolekci podzim/zima 2017. A to zejména série BREE Icon bag – styl futuristického minimalismu 60. let, kde dominují elegantní linie, jednoduchost, přímočarost a sofistikované detaily, které zaujmou na první pohled. 

Přijďte si pro inspiraci do prodejny Bree – otevřeno je od pondělí do neděle mezi 9 -20 h. Najdete zde exkluzivní výběr kabelek a doplňků Bree z nejnovějších kolekcí i standardních sérií včetně modelů určených pro volný čas, které jsou vyrobené z lehkých nepromokavých materiálů.

1 komentář

  1. olga henzlova

    Dobry den prosim vas mam prosbicku mate kabelku bree stockholm crosbody 29 merunkova barva predem vam dekuji za odpoved Olga

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.