Kolekce ERDEM x H&M byla představena v LA

Za účasti mnoha celebrit, módních redaktorů a influencerů v čele s Kirsten Dunst či Alexou Chung byla v LA představena dlouho a napjatě očekávaná kolekce ERDEM x H&M. Akce se konala v historickém klubu Ebell, který se pro tuto příležitost proměnil v anglickou zahradu.

Anglie na západním pobřeží

Hosté přicházející na tuto velkolepou událost byli svědky úchvatné podívané. Módní molo bylo lemováno záplavou skutečných i umělých květin a na západní pobřeží tak byl přenesen velký kus Anglie. Modelky jako Malgosia Bela, Alek Wek and Guinevere Van Seenus prezentovaly novou kolekci ERDEM x H&M před obecenstvem složeným z největších ikon současné módy. Příběh a smysl celé kolekce byl umocněn krásou barev a květinových vzorů, které scénu tvořily. Vůbec poprvé také ERDEM na mole představil pánský look. „Bylo tak vzrušující vidět kolekci v LA oživnout. Spolupráce s H&M na těchto kouscích byla úžasná a jsem nadšený, že je mohu sdílet se světem,“ říká Erdem.

Magický svět ERDEM x H&M

Po módní show následovalo vystoupení zpěvačky Grimes v pokoji plném květin, který opět reflektoval celou kolekci. Hosté také dostali jako první na světě šanci získat kousky z této řady díky pop-up shopu. „Erdem pro nás s kolekcí ERDEM x H&M vytvořil skutečně magický svět. Celá akce zachytila sílu krásy kolekci, pocit, který v současné době potřebujeme více než kdy jindy,“ říká Ann-Sofie Johansson, umělecká poradkyně značky H&M. Kolekce ERDEM x H&M bude ve vybraných obchodech po celém světě a online dostupná od 2. listopadu 2017.

Foto: H&M

1 komentář

  1. […] již sedmá kolekce Conscious Exclusive z dílny H&M je plná prémiových kousků a příchod nové sezóny oslavuje představením stále rostoucích […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *