Dekadence v podání kolekce Taťány Kovaříkové podzim/zima 2017/2018

Taťána Kovaříková, renomovaná česká návrhářka, nás pro podzim a zimu 2017/2018 oblékne do jemně dekadentního stylu. Stejně jako mnoho dalších módních návrhářů se v nové sezóně nechala inspirovat 70. léty a kolekci nechybí ani typická ženskost a jednoduchost. Jednotlivé modely přibližuje lookbook, který Taťána svěřila do rukou slavné fotografky Lucie Robinson.

Nadčasovost a linie v kolekci TATIANA

Nejnovější kolekce Taťány Kovaříkové TATIANA pro podzim/zimu 2017/2018 je nám představena prostřednictvím lookbooku. O ten se postarala renomovaná fotografka Lucie Robinson. Ta k jejich dlouhodobé spolupráci říká: „Taťána je pro mě výjimečnou návrhářkou s obrovským citem pro ženskou siluetu a talentem pro sublimní elegantní erotiku. K tomu přidám ještě zmínku o nadčasovosti, jednoduchosti, kvalitních materiálech a krásných liniích. Myslím, že to je mnoho dobrých důvodů k inspiraci a spolupráci.” 

TATIANA v rytmu sedmdesátek

Kolekce pro nadcházející sezónu se dle slov Taťány vyznačuje jemnou dekadentností inspirovanou 70. léty. Jednotlivé střihy navazují na zavedený styl plný ženskosti, jednoduchosti a minimalismu. Dominantou kolekce jsou kabáty s korzetovým pásem, odhalená ramena a volány. Nechybí oversize kabáty, projmuté kostýmy, sukně a košilové šaty pro běžné nošení, které kontrastují s výjimečnými modely vyráběnými v limitované edici na zakázku. V barevnosti převažuje černá, avšak nechybí ani výrazné barvy v červených či zelených odstínech a vzory. Designérka v kolekci využívá elastické materiály, žerzej, vlnu, kůži nebo španělskou krajku.

Foto: Lucie Robinson  

One comment on “Dekadence v podání kolekce Taťány Kovaříkové podzim/zima 2017/2018

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *