Karolína Plíšková se stala ambasadorkou hodinek Hublot

Značka Hublot se může pochlubit opravdu výjimečnou novou ambasadorkou. Stala se jí Karolína Plíšková, která jako doposud jediná Češka usedla na tenisový trůn a mohla se pyšnit titulem světové jedničky. Připojila se tak k řadě dalších sportovců, kteří tuto značku reprezentují. Mezi nimi je například další skvělá tenistka Rumunka Simona Halep.

Karolína Plíšková: český talent

Od roku 2013 získala Karolína Plíšková, rodačka z Loun, devět singlových titulů a pět titulů v deblu. Postupně stoupala žebříčkem WTA a na konci roku 2015 byla jedenáctá. Rok 2016 zakončila jako světová šestka. V roce 2017 získala tři singlové tituly (Brisbane, Dauhá a Eastbourne), nyní je světovou trojkou. Karolína Plíšková se skvěle kvalifikovala na turnaj WTA Masters, který se koná v Singapuru od 22. do 29. října. Na tomto turnaji se utká osm nejlepších hráček sezony.

#AceQueen

Karolína Plíšková není jen úspěšná tenistka, ale také skvělá žena vyznačující se štědrostí a laskavostí. V červnu založila Nadační fond Karolíny Plíškové, jehož prostřednictvím chce pomáhat klinice dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice Motol v Praze. Během letošního US Open se spolehla na svůj skvělý servis a vyhlásila iniciativu #AceQueen, díky níž získala její nadace 200 € za každé eso, kterého Plíšková během turnaje dosáhla.

Hublot – odlišnost a jedinečnost

Benoit Lecigne, ředitel značky Hublot pro východní Evropu, Francii, Belgii, Lucembursko, Spojené království, Irsko a Skandinávii, prohlásil: „Karolína Plíšková je talentovaná, ambiciózní a poctivá dříčka, jejíž osobní hodnoty odpovídají hodnotám značky Hublot: První, odlišná a jedinečná. Přidává se k portfoliu skvělých sportovců, kteří značku HUBLOT reprezentují. Mezi ně patří například rumunská tenistka Simona Halepová, francouzský golfista Alexander Lévy, indický hráč kriketu Rohit Sharma a francouzský fotbalista David Trézéguet.“ Při této příležitosti Karolína Plíšková uvedla: Je mi ctí být součástí značky HUBLOT, jejich hodinky miluju a nosím je každý den. S radostí se tak stávám jejich ambasadorkou v České republice. Na spolupráci se moc těším.

 

1 komentář

  1. Milan Mráček

    Dobrý den, mohu se zeptat na limitovaný model hodinek Hublot – Depeche Mode – Personal Jesus – je zakoupení také v ČR a jaká je jeho cena? Děkuji M.Mráček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *