Halloweenská inspirace: tipy na dobroty, dekorace i kosmetiku

Halloween je jedním z těch převzatých svátků, který se u nás uchytil a slaví jej čím dál víc lidí. Je zábavný, hravý a nabízí velký prostor pro kreativitu a tvorbu. Pokud chystáte i vy halloweenský večírek, přinášíme vám velkou dávku inspirace, díky které bude vaše party nezapomenutelná. Jak si vyzdobit stůl, co hostům servírovat a jak se zabavit?

Halloweenská dekorace

Ta správná, duchovnem nabitá atmosféra, je pro každý halloweenský večírek tím nejdůležitějším aspektem. Pokoj vyzdobte girlandami, které si vytvoříte z černého, fialového nebo třeba oranžového krepového papíru. Pokud nepatříte k tvořivým lidem, můžete si girlandy rovnou koupit. Stůl mohou ozdobit dekorace v podobě duchů nebo cukrových dýní a netopýrů. A určitě nezapomeňte na svíčky, tematické svícny a aromalampy! Spousta značek vytvořila halloweenské kolekce, které atmosféru dokonale doladí.

[Best_Wordpress_Gallery id=“9″ gal_title=“Halloween deko“]

Halloweenské dobroty

Ať už připravíte dýňové menu, nebo budete servírovat něco daleko hororovějšího, práci si můžete ušetřit díky dobrotám v podobě bonbonů či brambůrek. Ochutnáte raději šumivé pavouky, podivné žáby nebo děsivé duchy?

[Best_Wordpress_Gallery id=“12″ gal_title=“Halloween dobroty“]

Halloweenská kosmetika

Chcete své hosty něčím zajímavým obdarovat, nebo mít zkrátka do posledního děsivého detailu vyladěnou i koupelnu? Pak se nabízí halloweenská kosmetika, která zahrnuje koupelové bomby různých tvarů a barev, třpytivý tuhý olej ve tvaru ducha nebo nahatý sprchový gel.  

[Best_Wordpress_Gallery id=“10″ gal_title=“Halloween kosmetika“]

Tip: Halloweenská hra

K večírku patří také zábava! Tu vám obstará duchařská hra Gho Gho Ghosty, která využívá moment náhody a odhadu. Hodí se pro děti, ale užijí si ji i dospělí. 

Piatnik, 249 Kč

Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.