Přivítejte jaro s kolekcí Pure Essence od Yankee Candle

Zima je sice pomalu u konce, ale určitě to neznamená, že se musíme vzdát romantických a voňavých svíček. Naopak! Provoňte svůj byt novými vůněmi, s nimiž pro jaro 2017 přichází ikonická značka Yankee Candle.

Tři nové jarní vůně Yankee Candle

Kolekce svíček Pure Essence se pro letošní jaro dočkala rozšíření a její rodina se rozrostla hned o tři další vůně. Dokonale podpoří radost z jarního slunce a váš domov prodchnou jemnou a čistou vůní. Jejich speciálním úkolem je pak zvýšit relaxační efekt. První z nových vůní nese slibný název Cherry Blossom (Třešňový květ) a přináší okouzlující náruč svěžích jarních květin, které navodí pocit štěstí a vaši náladu zbarví do růžova. Wild mint (divoká máta) vás prodchne tím pravým svěžím a chladivým pocitem. Jedná se o autentickou vůni čerstvě utržených mátových lístků spolu s pižmem a santalovým dřevem. Třetí vůní je Linden Tree (lípa), která vás přenese do lipové aleje a vy si tak můžete užít uklidňující pohled na pohupující se svěží lístky.

Jarní sběratelská edice

Pro ty z vás, kteří si bez kvalitní svíčky nedovedou představit perfektní relax po náročném dni, jsou tu kousky z jarní sběratelské edice. Ta zahrnuje do Evropy přivezené svíčky, jež byly původně určeny pro americký trh. Svíčkoví „fajnšmekři“ se tak mohou zamilovat do vůně Water Garden (Vodní zahrada), v níž vás přivítají tóny vodních květin a svěžích zelených doteků melounu a pižma. Druhou variantou je Peach and Levander (Broskev a levandule), nádherné jemné spojení pro rychlý pocit uvolnění ve stylu spa.

Velikonoční vůně Yankee Candle

Společnost Yankee Candle neopomenula ani Velikonoce a pro tuto příležitost připravila dvě zajímavé vůně svíček. Barevná sváteční svíčka Jelly Bean voní po barevných želé fazolkách, novinka Happy Spring vás pak okouzlí buketem divokých květin a bílých rozkvetlých poupat. Jaká vůně je vaším favoritem?

Foto: Yankee Candle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *