Novinka Lush: ústní voda v tabletkách

Dopřát si ten příjemný a svěží pocit po použití ústní vody kdykoliv a kdekoliv je snem mnoha z nás. Jenže lahvičky s touto tekutinou jsou nejen celkem těžké, ale nosit je v kabelce je i poněkud riskantní. Naše „problémy“ se tak rozhodla vyřešit značka Lush, která přichází s vůbec první ústní vodou v tuhé podobě!

Veganská ústní voda

Inovace v podobě ústní vody v tabletkách je úžasná sama o sobě, ale jistě vás potěší i fakt, že je vegan friendly. Ve vašich ústech zajistí osvěžující šumivé tornádo a praktické tabletky jsou ukryté do kompaktních recyklovaných flaštiček po 80 tabletkách, které se bezvadně hodí do každého batohu i kabelky. Vybrat si navíc můžete hned z několika úžasných příchutí!

Creme de menthe

Mátová příchuť je klasická a oblíbená a dodává ledově svěží dech, který vás jen tak neopustí. Lush vám jí ve své ústní vodě dodá hned ve dvojité dávce, což už je pořádná nálož! Kyselina jablečná polechtá vaše chuťové pohárky a příjemná šťavnatá chuť podporuje říznou sílu silice z máty peprné.

Pan Galactic Gargle Blaster

Kombinace mentolových krystalků a svěžího citronu zní skvěle a tyto tabletky vás přesvědčí o tom, že přesně tak i chutná. Spousta citronové silice a anýzu vám vykouzlí dech ledovější než severní vítr.

Ugai

Rádi experimentujete a zkoušíte nepoznané? Pak bude příchuť Ugai tou správnou volbou pro vás. Kombinace zeleného čaje a mořské soli je inspirována japonským zvykem kloktání k udržení zdraví a vitality. Přidána je bylinková příchuť, aby bylo vyplachování úst opravdu příjemným zážitkem. Antibakteriální silice z australského čajovníku a mořská sůl se postarají o svěžest a zelený čaj pak o skvělou příchuť.

A jak vůbec ústní vodu v tuhé podobě používat? Po vyčištění zubů vezměte jednu tabletku do úst a usrkněte vody, aby začala ta šumící paráda. Rozkousejte, proplachujte a vyplivněte. Můžete je použít také kdykoli během dne, když potřebujete osvěžit ústa. Tabletky můžete zakoupit v obchodě Lush v OC Palladium nebo na www.lush.cz.

Foto: Lush

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *