Kolekce Lindex Tomorrow 2017 by Evelin Kägo

Letošní vítězkou soutěže o nejlepší designový nápad pořádané společností Lindex se stala Evelin Kägo. Její odměnou bylo nejen stipendium, ale také možnost vytvořit kolekci společně s tímto módním řetězcem. Ta je nyní na světě a můžete sami posoudit, zda si vítězství této soutěže Evelin zasloužila.

Lindex Tomorrow 2017

Kolekce Lindex Tomorrow, která obsahuje pět unikátních kousků, je na první pohled živá, energická, plná barev a zajímavých kombinací. Volba materiálů balancuje mezi průsvitnými a pevnými, což ji dělá ještě originálnější. Při tvorbě se Evelin nebála experimentovat a výsledkem je tak umělecké dílo, které bezpochyby přitahuje pozornost. „Je úžasné vyhrát ocenění Lindex za nejlepší designový nápad. Kolekce se především soustředí na vztah mezi pletenými a potištěnými kousky a také na to, jak se jednotlivé barvy navzájem ovlivňují. Spolupráce se značkou Lindex mi dala možnost pracovat s mými nápady ve větším měřítku a předvést mou práci daleko širšímu publiku,“ říká Evelin Kägo.

Šance od Lindex

Koncept Tomorrow kolekcí Lindex pochází ze sponzorství školy School of Textiles, univerzity pro výuku a výzkum textilu a designu. Lindex podporuje vzdělávání v oblasti znalostí procesu navrhování i získávání zkušeností z obchodu, zároveň je hlavním sponzorem Fashion Show, jenž škola pořádá. Cílem této iniciativy je podporovat mladé návrháře. Vítěz získá stipendium ve výši 50 000 švédských korun a také možnost vytvořit unikátní kolekci s týmem Lindex. Ta nejnovější, vytvořená Evelin Kägo, je k dostání ve vybraných prodejnách Lindex a na e-shopu lindex.com.

Foto: Lindex

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *