V čem do práce podle F&F

Skvělý outfit do práce, to je oříšek, který se snaží rozlousknout nejedna z nás. Chceme působit elegantně a profesionálně, ale zároveň ne usedle a nudně. Několik stylových a zároveň cenově dostupných variant nám pro novou sezónu jaro/léto 2017 nabízí F&F. Díky nim budete v kanceláři zářit třeba každý den.

Hi, sailor!

Námořnický styl se řadí do kolonky „klasika, která nevychází z módy“. A bavil letos nejen návrháře F&F, tento trend jsme mohli sledovat napříč přehlídkovými moly. Pruhy, různě silné, různě barevné, horizontální i vertikální letošní sezónu jaro/léto 2017 zkrátka ovládly a budou slušet i vám. Obléci k nim můžete elegantní tmavě modré kalhoty či sukni, ale i své oblíbené džíny. Pruhovaný top i košili pak skvěle doplní jednoduché bílé sako.

V záplavě květin s F&F

Jestliže hovoříme o jarní klasice, nemůžeme vynechat ani květinový potisk, jenž trendům teplejšího období roku kraluje s železnou pravidelností. A neopomenula jej ani značka F&F, která si je dobře vědoma toho, že málokterý potisk dokáže působit tak elegantně, žensky a stylově zároveň. Prim hrají letos košile, které jsou do kanceláře dokonalým kouskem, ale sáhnout můžete i po pohodlné volné blůzce či topu s krátkými rukávy. Skvěle se k nim budou hodit jak kalhoty, tak i sukně. Květinový potisk pak nabízí ještě jeden malý bonus – zlepší v kanceláři náladu nejen vám! Svůj velký podíl na tom mají především barvy, které zvolíte. Letos návrháři volili především bledě růžovou, bílou, světle zelenou i černou.

Foto: F&F

1 komentář

  1. […] F&F se vrací k přírodou inspirovaným doplňkům, jako jsou tkané espadrilky, sluneční klobouky a plážové tašky. Tyto tradiční kousky byly v kolekci jaro/léto 2018 doplněny o kroucené a roztrhané detaily, které kontrastují s uvolněnou elegancí. Najdete zde i pár laserově broušených geometrických doplňků s odvážnými exotickými vzory – v kombinaci s letními šaty působí velmi nadčasově. Plavky v námořnickém stylu, s jednoduchým ombré efektem, nebo pestrobarevné bikiny, i takové kousky nabízí nová kolekce F&F. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.