Pohádková vánoční kampaň Lindex 2016 je tu!

Lindex Vánoce 2016

Vánoční kampaně oblíbených značek jsou pro nás, módní nadšence, skvělou předvánoční zábavou. Doufám, že to máte stejně, protože je tu další kampaň, o kterou se s vámi musíme podělit. Tentokrát se jedná o kolekci značky Lindex Christmas 2016.

Lindex Vánoce 2016

Svátky pohody s Lindex Christmas 2016

Ve vánoční kolekci Lindex nechybí nic, co přes svátky potřebujete. Najdete zde hřejivé vzorované a barevné svetry, stylové šaty i pohodlná pyžama, ve kterých budete moci strávit celý večer (nebo klidně den) u televize sledováním pohádek. Veškeré oblečení je zbarveno do svátečních tónů, takže se můžete těšit na klasickou červenou, bílou i tmavě modrou a černou. Na vánoční notu jsou naladěny i vzory, hlavní roli zde hrají kostky, které jsou hravé a trendy.

Lindex Vánoce 2016

Slaďte se s Lindex

Kolekce Lindex Vánoce 2016 potěší také maminky s dětmi. Najdeme v ní totiž i oblečení pro děti, které dokonale koresponduje s kousky pro dospělé. Můžete se tedy spolu se svou malou dcerou pod vánoční stromeček dokonale sladit – třeba v červeno-modrých kostkovaných šatech nebo s měkkou tylovou sukní.

Lindex Vánoce 2016 Lindex Vánoce 2016

Ozdobte se

Ani o Vánocích nezapomeňte na šperky a doplňky. Vánoční kolekce Lindex nabízí úžasné náušnice ve tvaru hvězd, zajímavé náramky s perličkami na koncích, dlouhé náhrdelníky i sponky do vlasů. Vánoční outfit pak přivede k dokonalosti malá červená kabelka na nezbytnosti s mašličkou. V čem se chystáte strávit vánoční svátky vy?

Lindex Vánoce 2016Lindex Vánoce 2016Lindex Vánoce 2016

Foto: Lindex

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *