Otevření showroomu Soulmate Brands Brno

Soulmate Brands

Důkazem, že i Brno žije a že i tady probíhají zajímavé módní události, je otevření nového showroomu Soulmate Brands.  Dříve, než jej budou moci navštívit první zákazníci a odnést si některý úlovek holandských značek Kultivate či Catwalk Junkie, se showroom otevřel pro módní redaktorky a blogerky. A jak to vypadalo?

Soulmate Brands

Dělej, co miluješ a miluj, co děláš

Nejprve nám majitelka a vlastně strůjkyně všeho Světlana představila celý projekt i jeho hlavní myšlenku, která zní: dělej, co miluješ a miluj, co děláš. A na výsledku bylo krásně vidět, že Světlana svou práci opravdu miluje a nově vzniklý showroom se tak stal splněným snem. U vynikajícího jídla a pití nám povídala o zkušenostech se značkami a také některých plánech do budoucna. Přesuňme se ale k tomu hlavnímu – k oblečení.

Soulmate Brands

Kultivate & Catwalk Junkie

Móda značek Kultivate a Catwalk Junkie se vyznačuje především kvalitními materiály. To sice znamená o něco vyšší ceny, ale zároveň dlouhou „životnost“ oblečení. Design však na úkor kvality není nijak ochuzen. Nejedná se o žádnou divokou směsici barev a vzorů, ale spíše o nadčasové, decentní kousky, které se zkrátka vyplatí mít v šatníku. Oživení jim dodávají některé trendy prvky – třásně, nápisy, jemné potisky a také krásné barvy a padnoucí střihy.

Soulmate Brands

Měly jsme také možnost si kousky těchto značek vyzkoušet. Ty materiály si zamilujete tak, že se z nich už nebudete chtít vysvléct!

Soulmate Brands

Už od 8. 12. můžete toto úžasné místo plné dokonalých kousků oblečení navštívit i vy – v Brně na adrese Milady Horákové 1. Stojí to za to!

Soulmate BrandsSoulmate Brands

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *