Kolekce pro fanoušky: Cropp feat. Star Wars

Cropp Star Wars

Blíží se premiéra dalšího snímku ze světa Star Wars, tentokrát z nové série Anthology, s názvem Rogue One: Star Wars Story, což je skvělá příležitost nejen pro filmové nadšence, ale také pro módní řetězce. Mnohé z nich totiž k této události přichystaly speciální kolekce. Jednu takovou dnes představíme – Cropp feat. Star Wars. Přejdete k temné straně Síly i vy?

Cropp Star Wars

Star Wars kolekce Cropp

Ať už patříte k věrným fanouškům ságy Star Wars a chystáte se na premiéru stylově obléci, nebo jen chcete zabodovat u svého muže, nová kolekce Cropp feat. Star Wars vám nabídne přesně to, co hledáte. Nechybí v ní trička s logem Star Wars, podobiznou Darth Vadera či dalšími motivy z této série, vše v souladu se současným trendem, který velí návrat ke sci-fi motivům 80. let.

Cropp Star Wars

Oblečení Star Wars pro všechny

Kolekce Cropp nabízí oblečení s motivy hlavních postav Star Wars pro muže i ženy. Základem jsou samozřejmě tmavé barvy a moderní vzhled, jež si skvěle rozumí s tmavými džíny a koženými bundami. Kolekci pak doplňují nepřehlédnutelné doplňky – čepice i batohy ve stylu oblíbené ságy. Všechny kousky oblečení jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny, což znamená pohodlné nošení. Zárukou, že si z kolekce vybere opravdu každý, je více než 10 různých motivů na tričkách, topech i tílkách.

Cropp Star Wars

V jakém kousku byste se vydali na premiéru vy? Nechť vás provází móda!

Cropp Star WarsCropp Star Wars Cropp Star Wars Cropp Star WarsCropp Star Wars Cropp Star Wars

Foto: Cropp

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *