Oáza v srdci Prahy: Jak vypadá kosmetické ošetření v Atelier d’Esthétique?

Kosmetických salonů je (nejen) v Praze spousta. Těch, kde o zákazníky pečuje za pomoci úžasné kosmetiky profesionální tým lidí, které jejich práce skutečně baví a naplňuje, už o poznání méně. A pokud bychom navíc počítali jen ty salony, jejichž vznik provází zajímavý příběh, už by nám nejspíš stačily prsty jedné ruky. Ve všech bodech však vyniká salon Atelier d’Esthétique v pražských Vinohradech, který založila bývalá zdravotní sestra spolu se svými dcerami a obklopí vás zde příjemná rodinná atmosféra.

Přestože salon Atelier d’Esthétique sídlí v Italské ulici v pražských Vinohradech, panoval v okolních ulicích klid. A byl jakousi předzvěstí klidu a příjemného prostředí, které mě čekalo po příchodu do salonu a vlastně i v průběhu celé kosmetické procedury. Kromě kosmetického ošetření, které jsem si užívala já, zde nechybí masáže, manikúra, pedikúra nebo třeba líčení.

Sezónní ošetření Sothys Paris

Je skvělé, pokud salony krásy nabízí něco netradičního a neokoukaného. Taková pro mě byla nejen kosmetika značky Sothys Paris, kterou jsem do té doby neznala, ale především sezónní ošetření, které reaguje na potřeby pleti v různých ročních obdobích. Protože jsem salon navštívila na konci léta, čekalo mě ošetření letní revitalizující řadou s kaki a karambolou. Potřeby pleti na podzim a v zimě jsou však jiné. Nyní se tak můžete těšit na produkty s hruškou a mandlí, které svou dávkou minerálů dodají vaší pleti potřebnou odolnost v chladnějším období.

Slupovací maska, kterou musíte zkusit

Kosmetické ošetření mělo klasický průběh. Užívala jsem si jej i díky úžasnému popovídaní s paní Hankou, majitelkou salonu, jež se o mě starala. Začaly jsme odlíčením pleti, následovala maska a peeling v jednom a nechyběla úprava obočí. Moje pleť dostala dávku okysličujícího koncentrátu a byla hýčkána pomocí masážního krému z ovoce. Kosmetika značky Sothys byla nejen moc příjemná, ale velmi jsem ocenila i její jemnou, nevtíravou vůni, do níž se musí zamilovat snad každý. Následovala procedura, kterou jsem si užila nejvíc – slupovací maska. Ta po zaschnutí vytvořila gumu a mohli jste tak sledovat otisk svého obličeje, rozhodně zajímavé a zábavné 🙂 Masku jsem si nechala dát i přes oči a rty, protože právě na tyto části se často zapomíná a přitom i ony samozřejmě potřebují zhydratovat. Byl to nejdříve trochu zvláštní pocit, protože nemůžete mluvit a cítíte, jak na vás maska tuhne. Rychle jsem si ale zvykla a dokonale si masku užila.

Proč Atelier d’Esthétique navštívit?

Jak je z článku nejspíš vidět, z kosmetického ošetření v salonu Atelier d’Esthétique jsem byla více než nadšená. Proč? Protože je zde všechno krásné, nové a designově propracované tak, abyste se cítili jako v bavlnce. Protože kosmetika Sothys Paris je skvělá. Protože majitelka paní Hanka je úžasná inspirativní osobnost s obrovskými zkušenostmi, která dokazuje, že ten správný čas splnit si své sny je kdykoliv, jen musíte chtít. Kdy vyrážíte vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *