Kampaň ProTibet Ti sluší zdobí Eva Decastelo a Bára Mottlová

Módu považuje řada lidí za povrchní záležitost. Mnohdy má ale velký smysl a také sílu. Důkazem může být kampaň ProTibet Ti sluší, která prostřednictvím triček s tibetským motivem a skleněných perel ukazuje na solidaritu Čechů s Tibeťany a podporuje tak jejich komunitu. Hvězdami kampaně se staly herečky Eva Decastelo a Bára Mottlová a pomoci můžete i vy – koupí některých z řady krásných výrobků.

Tričko ProTibet Ti sluší

Kampaň ProTibet Ti sluší ukazuje, jak to ženám sluší v tričku odkazujícím na tibetskou kulturu. Tato designová trička s Tibeťankou jsou v delším střihu a při jejich výrobě bylo vsazeno na 100% bio bavlnu. Trička je navíc možné doplnit pohádkovými skleněnými perlami, které vytvořili tibetští umělci ve sklářské dílně v exilové vesnici v Indii. Je možné si vybrat z mnoha barev a vzorů. Každá perla obsahuje určité specifické elementy a hodí se tak pro odlišné příležitosti. Perly je možné pořídit jednotlivě, jako náramek nebo náhrdelník a mohou tak hezky barevně doplnit celkový outfit. „Mám opravdu velkou radost, že jsem mohla být součástí tak krásného projektu. A kdo potřebuje pomoc víc, než ty malé a bezbranné děti. Ten, kdo si koupí tohle tričko, nebude jen za fešáka, ale může ho hřát i dobrý pocit,“ říká Bára Mottlová a Eva Decastelo dodává: „Pomáhat je samozřejmost a pomáhat slabším a bezbranným by měla být povinnost. Pomozte i vy, prosím.“

Udělejte radost sobě i druhým

Nákupem na e-shopu www.shop.protibet.cz uděláte radost nejen sobě, ale i lidem na druhém konci světa. Vybrat si zde můžete z velkého množství výrobků od šperků přes nádherné šály (náš tip) až po tibetské mísy. Podpora Tibetu není v České republice novinkou. Organizace MOST ProTibet je jednou z těch, která pravidelně tuto podporu tibetským komunitám zprostředkovává prostřednictvím svých rozvojových projektů. A jedním z jejích projektů je i vlastní eshop, který začal fungovat v roce 2008. Každoročně na něm nakoupí originální produkty stovky zákazníků. “Náš eshop je jedním z projektů, kterým podporujeme tibetskou exilovou komunitu. Ať už se jedná o vzdělání tibetských dětí, hezké stáří tibetských seniorů nebo tradiční život nomádů,” říká Tomáš Přichystal z organizace MOST ProTibet. „V neposlední řadě díky eshopu podporujeme místní řemeslníky a obchodníky, od kterých nakupujeme většinu našeho sortimentu, od tradičních buddhistických předmětů přes mnoho druhů šperků až po módní produkty – šály, šátky nebo právě trička,“ dodává.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *