FALL IN LOVE: zamilovaný podzim s Yankee Candle

Už samotný název nové kolekce svíček a doplňků Yankee Candle pro podzim 2017 napovídá, že zamilovat se do ní je víc než snadné. A pokud už jste byli kolekci v obchodě očichat jako já, víte, že název Fall In Love rozhodně nelže. Zapomeňte na podzimní splín, stačí si vybrat, jaká vůně vám bude na podzim dělat společnost – kašmír, zralé fíky nebo třeba šafrán?

Zahřejte se kašmírem

Představte si měkoučký, hřejivý kašmír, který vás jako vůně obklopuje ze všech stran. Přesně tak se totiž budete cítit po zapálení svíčky Warm Cashmere od Yankee Candle. Ve vzduchu se rozprostře jemná krémová kompozice s vůní uklidňujícího santalového dřeva a exotického pačuli doplněná o sluncem políbený pomeranč, kašmírské dřevo, kardamom a francouzskou vanilku.

Fíkové opojení

Jako miska sladce vonícího ovoce – přesně taková je vůně svíčky Mulberry & Fig Delight. Šťavnaté plody moruše a čerstvě utržené fíky na vás dýchnou lahodné a svěží aroma doplněné o ostružiny, malinový list, červené švestky, meruňky a broskve.

Nenapodobitelný šafrán

Pakliže toužíte po něčem originálním a nevšedním, nechte se na podzim zahřát svíčkou Vibrant Saffron. Okouzlí vás svou hřejivostí a sladkostí, kterou zjemňuje vanilka, skořicový list, dřevitý akord a ambra.

Zářivý podzim

Sázkou na klasiku, která v žádném případě nezklame, je pak svíčka Autumn Glow. Připomene vám procházku podzimní krajinou, v níž po zemi vane barevné listí a vaší tváře se jemně dotýkají paprsky pozdního slunce. Vrcholem vůně je šťavnatý citrus, ve středu ucítíte podzimní květy a čerstvé bylinky a základ tvoří pačuli, tonka a zlatá ambra.

Foto: Yankee Candle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *