Nová kolekce Timewood: Stylové hodinky ze dřeva a kůže

Dřevěné hodinky Timewood

Česká značka Timewood představuje novou zimní kolekci originálních a stylových hodinek. Těšit se můžete na designové modely, které jsou tvořeny nestárnoucí kombinací dřeva a pravé kůže. Troufnete si vystoupit z řady?

Dřevěné hodinky Timewood
Model MORK, cena: 1 950 Kč, materiál: kombinace santalového dřeva a pravé, černé, kůže

Dřevěné hodinky pro gentlemany

Nová zimní kolekce Timewood vsadila v nové kolekci na oblíbené barvy, které hodinkám zkrátka sluší – černou a hnědou. Vyrobeny jsou z nejrůznějších druhů dřeva – santalového, ořechového i zebrano, které je u mnoha modelů kombinováno s černou či hnědou kůží. Hodinky tak mají přírodní vzhled, který se hodí jak pro volný čas, tak i k obleku.

Dřevěné hodinky Timewood
Model BRILL, cena: 1 950 Kč, materiál: kombinace dřeva zebráno
s broušenou kravskou kůží

Stylový dárek pro muže

Sice je po Vánocích, ale tip na krásný dárek se hodí vždy. Hodinky potěší každého muže, a pokud navíc oplývají neotřelým vzhledem, nešlápnete vedle. V nové kolekci Timewood si vyberete ty pravé hodinky, ať už se chystáte obdarovat odvážného dobrodruha, neúnavného sportovce či třeba ajťáka. Zaujaly vás? Zakoupit je můžete na www.timewood.cz.

Dřevěné hodinky Timewood
Model TUERCO, cena: 2 590 Kč, materiál: ořechové dřevo

Timewood – seznamte se

Pokud vám Timewood nic neříká, je čas to napravit. Tato česká značka není jen o přírodních materiálech, je rovněž o přirozenosti, svobodě, životním stylu a módě. Pro výrobu hodinek, ale také slunečních brýlí, motýlků a dalších doplňků využívá exotických i domácích dřevin.  Precizní zpracování, lehkost, neotřelý design a nádherná vůně dřeva, to je to co vystihuje značku TimeWood.

Dřevěné hodinky Timewood
Model NERO, cena: 2 890 Kč, materiál: santalové dřevo
Dřevěné hodinky Timewood
Model ZEUS, cena: 2 590 Kč, materiál: santalové dřevo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *