Kosmetický tip blogerky Terezy: tělové mléko Cetaphil Restoraderm

Cetaphil

Značka Cetaphil se na českém trhu objevila poměrně nedávno, ale spousta z nás ji už zná ze zahraničních blogů, kde je velice oblíbená a chválená. A ani já nemohu jinak než chválit.

Již od tří let trpím na atopický ekzém a za tu dobu jsem vyzkoušela opravdu nespočet tělových mlék, krémů másel či mastí. Nyní už jsem na tom s pokožkou sice lépe, nicméně pokud atopikem jste, víte, že nemoc se vrací a zhoršuje s příchodem zimního období, těhotenství, špatnou stravou či stresem, těch spouštěcích faktorů je opravdu mnoho. U mě to bývá pravidelně příchod zimy, tento rok navíc v kombinaci s těhotenstvím. Hledám tedy přípravky, které skutečně zaberou a budou mé tělo zatěžovat co nejméně. A to značka Cetaphil splňuje na výbornou.

Cetaphil Restoraderm – hydratační tělové mléko

Řada Restoraderm byla speciálně vyvinutá pro atopickou pokožku. Tu je potřeba neustále promašťovat a hydratovat. Více než jinde zde platí, že prevence je základ, to znamená mazat, mazat, mazat. Tělové mléko se prodává v praktickém balení s pumpičkou o obsahu 295ml. Takové obaly mám nejradši, dávkování je pohodlné, praktické a hygienické, do mléka se nezanáší bakterie z našich rukou. Mléko neobsahuje žádnou parfemaci, což někomu může vadit. Já to však vidím jako výhodu. Parfemace v produktech totiž často působí podráždění kůže.

Cetaphil

Příjemné tělové mléko

Hned po prvním namazání se toto tělové mléko stalo mým velkým oblíbencem. Během nanášení je neskutečně příjemné. Skvěle se roztírá díky perfektní konzistenci, která je něco mezi krémem a tělovým mlékem. Pleť je po něm úžasně hydratovaná a promaštěná, nezanechává však mastný povlak, nýbrž jemný ochranný filmeček a na pleti ho cítíte opravdu dlouho.

Pokožku nedráždí a to ani v místech přímo zasažených ekzémem. Naopak, kůže je zklidněná, nesvědí ani nepálí. Mléko se rychle vsakuje tudíž je vhodné jak na ráno, tak i na večer. Nevím, jak vy, ale já opravdu nemám ráda pokud se ráno nemohu hodinu obléknout 🙂
Navíc mohu prohlásit, že s tímto produktem je péče o pokožku radost a při pocitu, jaký na pleti zanechává, je to požitek a takový můj wellness. Mléko je vhodné i pro jemnou a citlivou pokožku dětí a to včetně kojenců, používám ho tedy moc ráda i na svou dcerku . Seženete ho v lékárnách, ceny se různí, našla jsem ho od 330Kč až po 400Kč , ale každá koruna za to stojí.

U další kosmetických tipů se na vás těší Tereza z terezablog0.blogspot.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *