5 kosmetických předsevzetí pro rok 2017

Kosmetická předsevzetí

Předsevzetí o hubnutí, pravidelném cvičení a omezení alkoholu známe všichni a, ruku na srdce, málokdo je po celý rok pečlivě dodržuje. My jsme se však letos rozhodli pro taková, jež nezaberou mnoho času, a za která nám poděkuje především naše pleť. Napíšete si následující kosmetická předsevzetí na svůj seznam také? Vybrali jsme pět nejdůležitějších!

1. Budu používat kosmetické štětce

Možná bude chvíli trvat, než najdete ty správné, ale uvidíte, že si je zamilujete. Kosmetické štětce jsou skvělými pomocníky a vaše líčení bude díky nim dokonalejší a také hygieničtější.

Kosmetická předsevzetí

2. Budu kosmetické štětce čistit

Ruku v ruce s používáním kosmetických štětců jde i jejich pravidelné čištění. Pokud se o ně nebudete dobře starat, stanou se skvělým domovem pro bakterie a navíc nebudou pracovat tak skvěle jako na začátku. Čisticí prostředky na kosmetické štětce jsou už běžně k dostání a rozhodně vás nezruinují.

Kosmetická předsevzetí

3. Budu používat vlasovou masku

Naše vlasy si zaslouží stejnou péči, jako zbytek těla. Šampón a kondicionér však nestačí, alespoň jednou týdně tak vlasům dopřejte vlasovou masku. Odmění se vám nejen kvalitou, ale také leskem a krásnou vůní.

Kosmetická předsevzetí

4. Nebudu zapomínat na peeling

Peeling obličeje, rukou, nohou i celého těla je důležitý nejen v létě, kdy chceme, aby zářilo naše opálení, ale i v zimě. Odumřelé kožní buňky zkrátka nejsou tím, co bychom na sobě chtěli nosit. A tak na důkladný peeling celého těla nezapomínejme ani v roce 2017. Ta heboučká pokožka za to přece stojí, ne?

Kosmetická předsevzetí

5. Vystoupím z rutiny

Řasenka, černá linka, trochu lesku na rty a denní make-up je hotový. Znáte to také, zajetá rutina šetří náš čas, ale není to už trochu nuda? Zkusme v roce 2017 vystoupit z naší komfortní zóny! Nikdy jste si netroufla na červenou rtěnku a vždy jste ji chtěla zkusit? Je ten pravý čas! Líbí se vám výrazné kouřové líčení? Vyzkoušejte ho!

Kosmetická předsevzetí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *