Buďte za hvězdu: Ty nejlepší šaty na Silvestra!

silvestrovské šaty

Největší oslava roku, tedy silvestrovská noc, se blíží. Chcete, aby vás o půlnoci políbil váš vysněný princ? Pak rozhodně nezapomeňte svůj silvestrovský outfit maximálně vyladit. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější šaty, s nimiž budete na každé silvestrovské party za hvězdu.

Flitry, kam se podíváš

Nepřehlédnutelné, sexy a stále trendy – to jsou šaty s flitry. Patrně neexistuje příležitost, pro kterou by se hodily více, než právě na oslavu příchodu nového roku. Sáhnout můžete po svůdných mini šatech, ale i po elegantnější dlouhé variantě. Vybrat si můžete i z rozmanitých barevných variací. V každém případě však bude pozornost upřena na vás!

silvestrovské šaty
Červené šaty Mango, 599 Kč, šaty Zara, 899 Kč, černé šaty H&M, 1499 Kč

Sametová královna

Pakliže si potrpíte na nové trendy a chcete udávat styl i na silvestrovském večírku, pak můžete obléknout stylové sametové šaty. Nejenže jsou příjemně hebké, ale dodávají punc tajemna, který ke každému večírku patří. Nechte se zlákat i vy!

silvestrovské šaty
Šaty Lindex, 999 Kč, šaty Mango, 799 Kč, šaty Zara, 399

Elegantně v overalu

Pro originální silvestrovský outfit bude skvělou volbou overal. Pokud šaty nejsou nic pro vás, sáhnout můžete po klasickém černém, který skvěle oživí zlaté šperky a doplňky, trendy jsou metalické overaly i ty krajkové. Vybrat si můžete mezi sexy krátkými nohavičkami, ale krásně vypadají i overaly s dlouhými kalhotami.

silvestrovsky outfit
Overal Bershka, 699 Kč, overal Mango 599 Kč, overal Zara, 899 Kč

Tylová romantička

Do módy se letos vrací i tyl. Šaty s tylovou sukní se nehodí pro každou příležitost, ale na silvestrovský večírek rozhodně ano. Díky nim se můžete proměnit v něžnou romantičku a zahalit se do bílého tylu, nebo sáhnout po tmavých odstínech, které působí jemně a svůdně zároveň.

silvestrovské šaty
Tylové šaty Zara, 599 Kč, bílé tylové šaty H&M, 749 Kč, tylové šaty Mohito, 1299 Kč

Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.