New Romantic – kolekce Zara jaro/léto 2017

Vždy originální a trendy značka Zara nám v nové kolekci pro jaro a léto 2017 s názvem New Romantic odhaluje svou představu moderní romantiky pro teplejší období roku. Je o něco temnější a rockovější, než bychom asi čekali, ale přináší do nové sezóny zasněný a svěží vítr.

Nová romantika v podání Zary

V kolekci Zara New Romantic se mísí hned několik výrazných trendů nové sezóny. Jednotlivé outfity jsou ženské, svůdné a smyslné s dotekem rockového a sedmdesátkami inspirovaného stylu. Nechybí zde volné šaty s květinovým potiskem, bundičky s výšivkami, kožené bundy, flitrované mini šaty, pohodlné maxi svetry, parky, průsvitné materiály ani trendy denimové bundičky.

V barvách nové sezóny

Pokud si pod romantickými barvami představujete především záplavu růžové, zřejmě vás kolekce New Romantic od Zary překvapí. Růžové zde totiž najdeme opravdu málo a prim hraje naopak černá. Tu však zjemňují květinové potisky či trendy pestrobarevné výšivky a kolekce tak nepůsobí jednotvárně ani nudně.

Doplňky Zara pro novou sezónu

Kromě zajímavých kousků oblečení nabízí kolekce New Romantic také několik doplňků, které vytváří dokonalou tečku každému z looků. Jedním z nejvýraznějších prvků jsou černé kotníčkové boty v rockovém stylu zdobené cvočky, nechybí zde však ani rovné sandály a kabelky v čele se zdobeným větším psaníčkem s řetízkovou přezkou.

Foto: Zara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *