Aňa Geislerová propůjčila tvář projektu Biorganica

Butik Biorganica nejspíš znáte především díky úžasné bio kosmetice, kterou dováží i do České republiky. Mezi nejznámější značky patří například pleťová péče Inlight či květinová dekorativní kosmetika Zuii. Pokud jste měli možnost tyto produkty vyzkoušet, nejspíš moc dobře rozumíte tomu, že se do nich zamilovala i herečka Aňa Geislerová.

Přírodní produkty na záchranu pleti

Spousty líčidel, jež „vylepšují“ herečky při natáčení, nedělají pleti zrovna dobrou službu a velmi ji zatěžují. To byl i případ Ani Geislerové a není tedy divu, že se rozhodla přejít k přírodním produktům.  „Po létech u filmu jsem dospěla téměř ke katastrofě. Mám citlivou pleť a být na place každý den pod vrstvou líčidel a palbou světel, mi pleť dlouhodobě ničilo. Trpěla pleť i maskéři,“ vysvětluje. „Naprosto mě zachránila australská květinová kosmetika Zuii. Po prvním líčení se vše doslova uklidnilo,“ dodává herečka, které výběr kosmetiky chválí i filmoví maskéři. „A stejně jako mi pomohla Zuii při líčení, mou pleť spasila 100% bio kosmetika Inlight. Jejich produkty jsou neuvěřitelně hojivé. Krásně voní přírodou, větrem, květinami a fungují tak, jak jsem opravdu dosud nezažila.“

Zuii na filmovém plátně

Aňa svěřuje svou pleť od péče bio kosmetiky nejen v soukromí, ale nalíčenou značkou Zuii ji můžeme vidět i na filmovém plátně či společenských akcích. Svou spokojenost se herečka rozhodla vyjádřit i tím, že projektu Biorganica propůjčila svou tvář. Tu nyní můžeme vidět v kampani za přirozenou krásu nafocenou s Petrem Weiglem. Na fotkách se Aňa u zrcadla líčí a se scénářem v ruce se připravuje na natáčení.

Aňa – správná volba

Biorganica si nemohla přát lepší „tvář“ už proto, že Aňu zdobí oduševnělá éterická krása, zároveň je prototypem silné nezávislé ženy, která dbá na funkčnost, kvalitu výrobků a ráda si dopřeje jedinečnou péči v podobě čistě přírodních ingrediencí. „Bio kosmetika mi vyléčila pleť. Používám ji v soukromí i při natáčení,“ říká herečka.

Foto: Biorganica

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *